Angela Bassett & More Oscar 2023’ün En İyi Giyinen Yıldızları


2023 Oscar kırmızı halısı, ödüle layık görülen moda anlarıyla doluydu.

Hollywood’un en büyük ve en parlak yıldızları, 12 Mart’ta Los Angeles’taki Dolby Theatre’da düzenlenen yıllık tören için şık bir şekilde sahneye çıktı. Göz kamaştırıcı elbiseler denizinden şık tasarımlara kadar, gösterişli ve göz alıcı makyajlar eksik olmadı (Ekstra kanıt için tüm kırmızı halı girişlerine bakın).

Ve pop kültürü hayranları, özellikle Akademi Ödüllerinde yıldızlardan daha azını bekleyeceklerinden değil, şiddetli ve muhteşem modalarını sergilemek için fazladan yol kat eden epeyce ünlü vardı.

Konuşma konusu olan mesele? kara delevingne Elie Saab imzalı, uyluk hizasında yırtmaçlı, cesur kırmızı bir balo elbisesi içinde cızırdarken tüm gözlerin üzerinde olduğundan emin oldu. Angela Bassett‘ın kraliyet moru, omuzları açık elbisesi de aynı etkiye sahipti ve kırmızı halıya gerçek hayattan daha büyük bir Moschino tasarımıyla canlı bir renk sıçraması getirdi.

Jamie Lee Curtis Çıplak renkli kumaşın üzerine katmanlı pullar ve ışıltılar katan Dolce & Gabbana yorumuyla çıplak elbiseyi yeniden tanımladı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367403/angela-bassett-cara-delevingne-and-more-best-dressed-stars-at-the-oscars-2023?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir