Angela Bassett, Colin Farrell ve Daha Fazlası 2023 Oscar Adaylıklarına Tepki Verdi


Ve en iyi tepki ödülü…

Sonrasında Allison Williams ve Rız Ahmed 2023 Oscar adaylarını 24 Ocak’ta açıklarken, birçok yıldız heyecanlarını sosyal medyadan dile getirdi. Angela Bassett.

Yardımcı rolü için aday olan aktris, “Bu sabah, Oscar adaylığımla ilgili haberlerle Bassett Vance ailesi için biraz daha özel. Siyah Panter: Wakanda sonsuza kadar dedi E!. “Kariyerim boyunca canlandırdığım kadınların her birine beni çeken şey onların gücü, şefkati, dayanıklılığı ve kudreti. Wakanda Sonsuza dekKraliçe Ramonda ruhuma dokunan bir karakter çünkü o bir anne ve yas tutan ailesine olduğu kadar yas tutan ulusuna da bakması gereken bir lider. Ramonda, biz kadınların her gün yaptıklarını yansıtan ve kabul eden bir aşk mektubu. Bir aktris olarak paketten çıkarılacak çok şey vardı çünkü bu, kamera önünde ve arkasında çok sayıda yeteneğin yanı sıra harika bir hikaye anlatımı.”

“Beni harika bir aktris grubuna dahil ettiği için Akademi’ye müteşekkirim. Arkadaşımı tebrik ederim. Wakanda Sonsuza kadar adaylar – ryan Soğutucu, Ruth E.Carter, camille arkadaş, Joel Harlow, Rihanna, Temler, Ludwig Göransson, Geoffrey Bauman, Craig Hamak, R.Christopher Beyaz ve Dan Sudick. Birbirimiz için tezahürat yapacağımız ve birlikte kutlayacağımız 12 Mart’ı dört gözle bekliyorum.”

Colin Farrell heyecanına da ortak oldu.

“Akademi’ye paylaştığı tüm sevgi için çok minnettarım. ölüm perileri oyuncular ve ekip,” filminde başrol için aday olan aktör Inisherin’in Banshees’iyaptığı açıklamada E!. “Ayrıca, aday arkadaşlarımla aynı kefeye konulmaktan onur duymuyorum. Tüm gençleri yürekten kutluyorum!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362114/angela-bassett-colin-farrell-jamie-lee-curtis-and-more-react-to-2023-oscar-nominations?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir