Andy Cohen, ‘RHOSLC’ Yıldızı Jen Shah’ın Suçlu Savunmasına Tepki Verdi – Hollywood Life


Andy Cohen Jen Şah


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Shutterstock/Bravo

Andy Cohen bir gün sonra sessizliğini bozdu bu Salt Lake City’nin Gerçek Ev Kadınları yıldız Jen Şah Mart 2021’de tutuklandığı telefonla pazarlama dolandırıcılık planını kabul etti. 54 yaşındaki baş yapımcı, Sirius XM radyo programında Radio Andy’de “Bu konuda nasıl hissedeceğimi bilmiyorum, Jen Shah suçunu kabul ediyor” dedi. , başına Sayfa Altı. “Tek anlamı, savunmasını değiştirdiği.”

Andy ayrıca Jen’in 2 aylık kızı Lucy’ye bir hediye verdiğini ve bu ani olayları daha da şok edici hale getirdiğini belirtti. “’Jen Shah, olan biten her şeye rağmen Lucy’ye bir hediye göndermeyi düşündün…’ gibiydim, sadece onun çok iyi olduğunu düşündüm” diye hatırlıyor. Andy’nin ayrıca 3 yaşında bir oğlu var. Ben.

Andy Cohen
Andy Cohen, Jen Sah’ın suç duyurusuna nasıl yanıt vereceğinden emin değil (Fotoğraf: Shutterstock/Bravo)

48 yaşındaki Jen, eski asistanıyla birlikte öncülük ettiği iddia edilen bir telefonla pazarlama planıyla ilgili olarak elektronik dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamalarıyla tutuklandı. Stuart Smith. İkisi de suçsuz olduğunu iddia etti ve Jen 30 yıl hapis cezasıyla karşı karşıya kaldı. Ancak, Kasım 2021’de Stuart savunmasını reddetti ve beş yıl daha denetimli salıvermeyle birlikte 72 ay hapis cezasına çarptırıldı. Jen’in şu anda üzerinde çalıştığı iddianame anlaşmasıyla, hapiste en fazla 14 yıl geçirmeyi umuyor. Ayrıca Jen’in dolandırdığı yüzlerce yaşlı kurbana 9 milyon dolar artı 6 milyon dolar geri ödemesi gerekeceği bildirildi.

Jen Şah
Jen Shah, suçunu kabul etmesinin ardından bir savunma anlaşması imzaladı (Fotoğraf: Shutterstock/Bravo)

“Hanım. Shah çizgiyi aşan iyi bir kadındır. Jennifer’ın avukatı yaptığı açıklamada, eylemlerinin tüm sorumluluğunu kabul ediyor ve zarar gören herkesten derinden özür diliyor” dedi. İnsanlar Suçunu kabul eden dergi. “Hanım. Shah ayrıca kocasını, çocuklarını, ailesini, arkadaşlarını ve destekçilerini hayal kırıklığına uğrattığı için üzgün. Jen, topluma olan borcunu ödemek ve bu çileyi kendisinin ve ailesinin arkasında bırakmak istediği için suçlu bulundu.”

Jen’in suçunu kabul etmesinden sadece birkaç saat sonra, Bravo kameralarının onu filme çekmeye devam edeceği bildirildi. RHOSLC böylece onun tüm hikayesi anlatılabilir. “O vardı Meredith [Marks] ve funda [Gay] zor bir zamanda arkadaşlarına çok destek olan onun yanında. Açıkça görülüyor ki, yasal sorunları Jen için kolay olmadı, bu kararı suçsuz olduğunu iddia etmek bir yana, ”dedi bir kaynak. İnsanlar realite yıldızının durumuyla ilgili. İçeriden biri, “Yapımcılar artık onu takip etmeyi bırakmamızı istemiyorlar. Yapabildikleri kadar onunla çekime devam edecekler, tıpkı onunla yaptıkları gibi. Teresa [Giudice]


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/andy-cohen-reacts-jen-shah-guilty-plea/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir