Andy Cohen, Jennifer Aydın’ın Melissa ve Joe Gorga ile Kavgasına Tepki Verdi – Hollywood Life


andy


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: AFF-ABD/Kristina Bumphrey/Shutterstock

Bazı oldukça sert sözlerin ve bir içkinin fırlatılmasının ardından, Bravo kişiliği Andy Cohen, 54, konuyla ilgili bazı düşünceleri vardı. “Bence iğrenç” dedi ET arasındaki tartışmaya ilişkin RHONJ ortak yıldızlar. “Dönem noktası.” Silinen bir TikTok’ta videotarafından paylaşıldı Jennifer Aydın‘in asistanı, sosyal medya yöneticisi olan bitene bakış açısını anlattı. Asistan, Erica45 yaşındaki Jennifer’ın bunu fark ettiğini iddia etti. Melisa Gorga43 ve kocası, Joe Gorga43 yaşında, otel lobisindeydi ve “doğrudan asansöre” yönelerek onlardan kaçınmaya çalıştığını söyledi.

andy cohen
Andy Cohen, yeni bir röportajda Jennifer Aydın, Melissa ve Joe Gorga arasındaki dramayı ‘iğrenç’ olarak nitelendirdi. (AFF-ABD/Shutterstock)

Ancak Jennifer’ın Gorgas’tan kaçınmaya çalıştığı iddia edilirken, asistan Melissa’nın küfürler savurmaya başladığını ve Jennifer’ı “kaybeden” ve “isteksiz” olarak nitelendirdiğini söyledi. Jenn’in çalışanı daha sonra Jenn’in Melissa’ya “kapa çeneni” dediğini doğruladı ve işte o zaman Joe olaya dahil oldu. Klipte, karısı uzaktan ona el sallarken Jennifer’a küfürler yağdırdığı görülüyor. Erica daha sonra Jennifer’ın ne kadar “yalnız” ve “savunmasız” olduğunu vurguladı çünkü kocası, Bill Aydınbu tartışma sırasında yoktu.

Ayrıca Erica, Melissa’nın asistanının, adında bir adam olduğunu iddia etti. Tom, ayrıca dahil oldu ve iddiaya göre Jennifer’a “süper yakın” oldu. Asistan ayrıca Tom’un Jenn’e olan yakınlığının “kendisini içkisini fırlatmak isteyecek kadar tehdit altında hissettirdiğini” iddia etti. Klipte, Jennifer’ın daha sonra hamle yapıp içkisini Melissa’nın asistanına fırlattığı sırada kamera dışındaki birine küfürler savurduğu duyuluyor. “Beni test etmeye çalışma bile,” diye eklemeden önce Jennifer’ın bağırdığı duyuldu, “Hayır! Uzak dur!” Video daha sonra Erica’nın “Artık hikayenin tamamı sizde” demesiyle sona eriyor. Ancak, onun TikTok biyografisi bu yazının yazıldığı sırada “videoyu kaldırması söylendi” yazıyordu.

RHONJ
Melissa Gorga (solda) ve Jennifer Aydın (sağda) ‘The Real Housewives of New Jersey’de birlikte rol alıyorlar. (Kristina Bumphrey/Shutterstock)

Drama gerçekleştiğinden beri, Jennifer rekoru kırmak için Instagram Hikayesine gitti. “Hey @pagesix! Doğruluk kontrolünde harika bir iş çıkardınız! İşte JG’ye atılmayan su olan ‘tam içeceğimin’ ekran görüntüsü- Tek yapmanız gereken sormaktı, ”diye yazdı su bardağının fotoğrafına. Ne Melissa ne de Joe, bu yazının yazıldığı sırada Instagram’larında hiçbir şey yayınlamadı.

Andy ayrıca çıkışa Joe ve kız kardeşi arasında devam eden drama hakkındaki düşüncelerini söyledi, Teresa Giudice, 50. “Ne yazık ki yakın zamanda iyi bir yere gideceğini sanmıyorum” dedi. Yönetici yapımcı, dizinin gelecek sezonunun ne kadar heyecan verici olacağı hakkında da konuştu. “Jerseymükemmel. Ve biraz yeni kanımız var – sanki Jersey seviyoruz,” diye paylaştı Andy. “Açıkçası Teresa-Melissa-Joe Gorga ilişkisinde bazı büyük değişiklikler var, ancak diziye gerçekten enerji veren bazı yeni kadınlarımız var, ancak kendilerini Jersey’de hissediyorlar ve gruba gerçekten iyi uyuyorlar.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/18/andy-cohen-reacts-jennifer-aydin-joe-melissa-gorga-fight-rhonj/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir