Andrew ve Jessenia Ency Üzerinden Ayrıldı – Hollywood Life


jessenia cruz andrew specner


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Andrew Spencer arkadaşının peşinden çöplüğe gitti, Rodney Mathews’unçıkış cennette bekar. Ancak, ne zaman Ency Abedin sahile vardığında, kıvılcımının bir kısmını geri aldı. ile bir ilişki içinde olmasına rağmen jessenia cruz ve önceki iki gül töreninde güllerini kabul eden Andrew, yeni gelen Ency ile bir randevuya çıkmayı kabul etti.

Söylemeye gerek yok, Jessenia, özellikle sürecin bu kadar geç bir döneminde, Andrew’un bir randevuya çıktığını görmekten mutlu değildi. “Açıkçası Andrew’un gitmesini istemiyorum,” diye itiraf etti. “Beni üzüyor. Andrew’u gerçekten seviyorum ve ona karşı sabırlıyım. Gerçekten büyük adımlar atıyoruz ve şimdi o bir randevuya çıkıyor. Ona çok yatırım yaptım, peki onun bir randevuya çıkması yerine bunun nereye gittiğini görmek için konuşmamız nereye gidiyor?

jessenia cruz andrew spencer
Jessenia ve Andrew bir önceki gül töreninde. (ABC)

Bu arada, Andrew randevuda harika zaman geçirdi ve Ency ile “anlık bir bağlantısı” olduğunu söyledi. “Bunun gerçek bir şey olabileceğini hissediyorum ve bu çok hoş,” diye fışkırdı. “Oldukça mutluyum.” O noktada, Ency’nin peşine düşerse aralarındaki durumun tuhaf olmayacağından emin olmak için Jessenia ile “zorlu” bir konuşma yapması gerektiğini biliyordu.

jessenia cruz andrew specner
Sahilde Jessenia ve Andrew. (ABC)

Andrew, Jessenia’ya “Gerçekten zor bir durumdayım” dedi. “Biraz yükselmeye ihtiyacım varmış gibi hissediyorum, bu yüzden bundan kurtulmak için biraz mutluluk bulmaya çalışıyorum. Sanki birbiri ardına benim için olmuş ve seni böyle berbat bir duruma sürüklemiş gibi hissediyorum. Bunun için üzgünüm. Sana verebileceklerimden ve bu konuda bulunduğum noktadan biraz daha fazlasını hak ediyorsun.”

Jessenia, Andrew’a vermediği için hayal kırıklığına uğradığını söyledi. o ona bu korkudan kurtulması için bir fırsat. “Gerçekten her şeyden kopmuş gibi hissediyorsun, bu yüzden bir randevuya çıkacak zihinsel kapasitede olmana bile şaşırdım,” diye itiraf etti. Andrew, Ency’nin iyi bir enerjisi olduğunu ve onun için yeni bir başlangıç ​​olacağını hissettiğini açıkladı. Jessenia kuşkusuz “duygularındaydı” ama sonunda ona “ne olduğunu” söyledi.

Eve gitmeyi düşünmesine rağmen sohbetten gözyaşları içinde uzaklaştı. Jessenia, “Kendimi yenilmiş hissediyorum,” dedi. “Birisiyle aynı sayfada olduğumu düşünmek berbat. Hepimiz zor birkaç gün geçirdik, ama en azından onun bir randevuya çıkması yerine işleri yoluna koyacak kadar zemin kazandığımızı düşündüm. Cennetin sonuna yaklaştık, bu yüzden dürüst olmak gerekirse bu benim için hiç önemli değil. Andrew ile gerçekten güvenli bir alanım olduğunu düşünmüştüm, bu yüzden en çok canımı yakan şeyin bu olduğunu düşünüyorum.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/14/bachelor-in-paradise-andrew-jessenia-split-ency-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir