Andrew Lincoln ve Danai Gurira Walking Dead Spin-Off’ta Başrolde


“Rick ve Michonne en sevdiğim insanlardan ikisi ve Danai ve Andy en sevdiğim insanlardan ikisi.” Yürüyen ölüBaş İçerik Sorumlusu Scott M. Gimple açıklamada söyledi. “Hepsiyle çalışmak bir hayalin gerçekleşmesi olmaya devam ediyor. Üçümüz, TWD yıldızlarından oluşan müthiş bir ekip ve inanılmaz yeni seslerle birlikte uzun, uzun beklemeye değecek çılgın bir aşk destanı hazırlıyoruz.”

Lincoln gösteriden ayrıldığında, ailesiyle daha fazla zaman geçirmek istediğini söyledi.

“İki küçük çocuğum var ve farklı bir ülkede yaşıyorum ve yaşlandıkça daha az taşınabilir hale geliyorlar” dedi. söylenmiş Haftalık eğlence ayrıldıktan sonra. “Bu kadar basitti. Eve dönme vaktim gelmişti.”

Ama şimdi geri döndü ve hikayenin geri kalanını anlatmaya hazır.

Lincoln yaptığı açıklamada, “Bu, on yılın en iyi bölümünde Rick Grimes’ı oynayan en olağanüstü yolculuktu.” Dedi. “Yol boyunca edindiğim dostluklar derin ve kalıcı, bu yüzden sonunda hikayeyi Danai, Scott ve diğerleriyle tamamlamam çok uygun. TWD aile.”

Gurira, rol arkadaşının duygularını yineledi ve yaptığı açıklamada, “Michonne ve bu TWD aile benim için çok şey ifade etti ve bu sevgili karakterlerin yolculuğuna Scott ve Andy ile birlikte hem yaratıcı hem de kamera önünde devam etmek ve Yürüyen ölü hayranlar gerçekten özel bir şey sadece muhteşem. Katana’yı tekrar almak için sabırsızlanıyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339179/andrew-lincoln-and-danai-gurira-are-reuniting-for-new-walking-dead-spin-off?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir