Andrew Glennon, Amber Portwood Gözaltını Kaybettikten Sonra Konuştu


Andrew Glennon ile velayet savaşında bir karar alındıktan sonra düşüncelerini paylaştı. Amber Portwood.

“Kabusa dayandık,” diye özel olarak E’ye söyledi! Haberler. “Şimdi rüyayı yaşayacağız.”

Bir Indiana yargıcı, Andrew’a kendisinin ve Amber’in 4 yaşındaki oğlunun birincil fiziksel ve tek yasal velayetini verdi Jamestarafından elde edilen mahkeme belgelerine göre Güneş. Yargıç ayrıca Andrew’un James’i California’ya yerleştirme talebini de kabul etti. Bununla birlikte, Andrew’a “çocuğun tıbbi tedavisi, eğitimi ve dini ile ilgili herhangi bir önemli karar vermeden önce annenin fikrini araştırmak ve dikkate alması” emredildi.

Amber’e gelince, Genç anne Star, çıkış başına her ay tatbik edilecek olan James ile geceleme izni aldı. 4 yaşındaki çocuğa ayırdığı zaman, California ve Indiana eyaletleri arasında değişecek.

Yargıcın kararının ardından, aynı zamanda 13 yaşındaki bir çocuğun annesi olan Amber, Leah eski ile Gary Shirleyyaptığı açıklamada “kendimi geliştirmek ve çocuklarımla olan ilişkilerimi geliştirmek için çok çalıştığını” paylaştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339758/teen-mom-andrew-glennon-speaks-out-after-amber-portwood-loses-custody?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir