Andrew Garfield, Euphoria’yı İzledikten Sonra Zendaya İçin Korktu


ikinci sezonu öfori için bile fazlaydı Örümcek Adam.

Andrew Garfield fışkırdı ZendayaHBO dizisinin ikinci sezonundaki performansı—sağlığı için meşru endişelerini ifade ederken.

“Sanırım beşinci bölümdü. Şimdiye kadar izlediğim en amansız televizyon bölümlerinden biri” Andrew Zendaya için söyledi ÇeşitlilikAktörler dizisindeki Aktörler. “Seni daha iyi tanımaya başlıyorum, ama bu tür bir berbatlığa, hasara ve acıya erişebilmek ve onu bu kadar insani yapabilmek için. ‘İyi misin?’ dedim. Bunu yaparken iyi olduğundan nasıl emin oldun?”

Bölümde Zendaya’nın karakteri Rue, annesi Leslie (Nika Kral), Jules (avcı şövalye) ve Elliot (Dominik Fike) nüks ettiğini öğrendikten sonra. Leslie, Rue’yu rehabilitasyona götürmeye çalıştıktan sonra arabadan atlar ve kaçar ve Rue daha sonra kendi başınayken geri çekilmenin etkilerini hissetmeye başlar.

Başka bir müdahale girişiminden sonra, Rue bir evi soyarken yakalanır ve polisten kaçmayı başarır, sonunda eve dönüş yolunu bulur.

Andrew, Zendaya’nın performansını övdü ve “son zamanlarda bir aktörün yaptığını gördüğüm en dikkat çekici şeylerden biri” olarak nitelendirdi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333767/find-out-the-euphoria-episode-that-made-andrew-garfield-concerned-for-zendaya?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel