Andrew Formu New Orleans’ta Evlendi – Hollywood Life


alexandra baba


Galeriyi görüntüle

Alexandra Daddario ve Andrew Formu evliler! Ağustos 2021’de nişanlanan muhabbet kuşları, özel düğün fotoğraflarını sevgilileriyle paylaştı. moda, burada görebileceğiniz. Alexandra, Danielle Frankel elbisesi giymiş, “rahat” nikahta muhteşem görünüyordu. Elbisenin yanı sıra uzun ve çarpıcı duvağı da çiçek işlemeliydi. Bu arada, Andrew tören için beyaz, çizgili bir takım elbise giydi.

Çift, düğün fotoğraflarında mutlu bir şekilde mutlu görünüyor. Alexandra’nın saçı, düğün günü görünümüne biraz zarafet katan elmas bilezikler ve kırmızı rujla karmaşık bir kabarıklıkta toplandı. Gösterişsiz, rustik bir havası olan mekana gitmeden önce çeşitli yerlerde poz verdiler. Alexandra, “Çok gergindim, fotoğrafları görene kadar inanılmaz çiçekleri fark etmemiştim bile,” diye itiraf etti.

Alexandra Daddario’nun çarpıcı bir portresi. (SAG Ödülleri için Maarten de Boer/Shutterstock)

İçinde moda profilinde, Alexandra ayrıca Andrew ile 2020’de başlayan ilişkisi hakkında daha fazla bilgi paylaştı. İkisi aslında New York City sokaklarında tanıştı. Bir kooperatif tarafından onaylanmayı beklerken şehirde kalıyordu ve Big Apple’da aktarmalı bir uçuş bekliyordu. COVID-19’un ortasında olduğu için, normalde işlek olan cadde oldukça boştu ve ondan akşam yemeğine davet edildiği bir sohbet başlattılar.

bu Beyaz nilüfer star, Andrew ile Ağustos ayına kadar evlenme teklif etmemiş olmasına rağmen, Nisan 2021’de birbirleriyle evlenmeyi kabul ettiklerini açıkladı. Alexandra, oradaki iki arkadaşının “en muhteşem” düğününe katıldığını hatırladıktan sonra düğünleri için New Orleans’ı seçtiler. “Müzik ve hayat dolu bir şehir!” fışkırdı.

Althoguh Alexandra ve Andrew Ağustos 2021’den beri nişanlılar, bekleyen evliliklerinin haberleri Aralık ayına kadar kırılmadı. İkisi, Mayıs 2021’de bir Instagram gönderisiyle çıktıklarını doğrulamasına rağmen, ilişkileri boyunca çoğunlukla alçakgönüllüydü. Andrew daha önce evliydi. Jordana Brewster, kiminle iki çocuğu var. 2020’de ayrıldılar.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/30/alexandra-daddario-married-andrew-form-wedding/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir