Andrew Darnell kimdir? Madonna ile Vakit Geçiren Adam Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


madonna


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Mediapunch/Shutterstock

  • Andrew Darnell 23 yaşında bir kaykaycı ve modeldir.
  • Daha önce Ağustos 2022’den Şubat 2023’teki son ayrılıklarına kadar Madonna ile bağlantılıydı.
  • Bir kaynak iddia etti Altıncı Sayfa yollarını ayırdıklarını ve Andrew’un şu anda onun yaş aralığında biriyle çıktığını.

Madonna ile gerçekten rahat oldum Andrew Darnell 2022 İşçi Bayramı hafta sonu boyunca Instagram’da bir dizi fotoğrafta. 64 yaşındaki Madge, 4 Eylül 2022’de taze pembe saçlı görünümüyle 23 yaşındaki Andrew’a yaslanırken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. “Like A Virgin” pop yıldızı ayrıca Andrew’un siyah çantasını tutarken üzerinde “Bayi” yazan bir fotoğrafını da yayınladı. Bir kaynak, Madonna’nın hafta sonu New York’ta bir kulüpte Andrew ile “kucaklaşırken” görüntülendiğini bildirdi. Altıncı Sayfa o zaman.

Madonna ve Andrew’un birlikte vakit geçirdikleri fotoğraflar, şarkıcı eski yedek dansçısından ayrıldıktan yaklaşık beş ay sonra paylaşılmıştı. Ahlamalık Williams, Üç yıllık flörtün ardından, Nisan 2022’de. Görünüşe göre “Hung Up” hit yapımcısı, kendisi ve Andrew’un beş aylık flörtlerinin ardından ayrıldığı bildirildiğinden yoluna devam etti. Altıncı Sayfa 24 Şubat 2023 tarihinde bildirildi. HollywoodYaşamı raporun teyidi için Madonna’nın temsilcisine ulaştı. Aşağıda, Madonna’nın eski flörtü hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.

1. Andrew Bir Modeldir

Madonna hem bir pop yıldızı hem de bir moda ikonu olduğu için, bir modelle çok fazla zaman geçirdiğini öğrenmek şaşırtıcı değil. Andrew’un Instagram biyografisi, dünya çapındaki ajans IMG Models ile sözleşme imzaladığını açıklıyor. O da birkaç tane yayınladı fotoğraflar onun harika görünüyor sosyal medyasında.

2. Oyunculukla Uğraşıyor

Modellik Andrew’un ana işi gibi görünse de, aynı zamanda TV dünyasına da adım attı. HBOMax dizisinin altı bölümünde yer aldı. Betty, kaykay dünyasına giren bir grup kadını konu alıyor. Dizide Sylvester karakterini canlandırdı. imdb.

3. En Az Ağustostan Beri Madonna İle Zaman Geçirdi

Son zamanlarda Pop Kraliçesi’nin Instagram’ında görünse de Andrew, şarkıcı özçekimi paylaşmadan önce Madonna ile fotoğraflarını yayınladı. model yayınladı Fotoğraf kendisi ve Madonna’nın 11 Ağustos’ta New York City kulübü gibi görünen bir yerde takıldığını. Bir hafta sonra başka bir gönderi paylaştı. Fotoğraf onun ve Madonna’nın birlikte samimi hale gelmesi.

Andrew Darnell kimdir? Madonna ile Vakit Geçiren Adam Hakkında 5 Şey – Hollywood Life
Madonna siyah bir kıyafetle sahne alıyor. (Mediapunch/Shutterstock)

Görünüşte tutku dolu aşklarına rağmen, her şey sona erer. Bir kaynak iddia etti Altıncı Sayfa Madonna ve Andrew artık bir çift değiller ve yolları ayrıldı. “Sadece çok sıradan bir şeydi [with Darnell] yani kalbi kırık değil. Sadece kötü bir zamanda geldi, ”dedi içeriden biri çıkışa. “Andrew ile çok eğlendi ama asla aşk ya da onun gibi bir şey olmadı.” Ayrıca içeriden biri, 23 yaşındaki sarışın güzelin kendisinden 41 yaş büyük olduğu için “kendi yaşına daha yakın” biriyle ilişkisi olmadığını iddia etti.

4. O Bir Kaykaycı

Andrew sadece bir model ve oyuncu değil, aynı zamanda inanılmaz derecede atletik. Tonla paylaşım yaptı videolar Instagram’ında kaykay yapıyor ve açıkça parçalayabiliyor. o gönderildi klipler rayları taşlaması ve rampalarda taklalar atması, harika becerilerini göstermesi. Kaykay merkezli dizide rol alması şaşırtıcı değil. Betty, zaten tonlarca beceriye sahip olduğu için.

5. TikTok’u Var

Andrew en çok Instagram’da aktif olsa da TikTok hesabında bazı komedi videoları da paylaştı. Instagram biyografisindeki video paylaşım uygulamasına bağlantı verdi. Onun sadece iki tane var videolar gönderildi. Biri o ve bazı arkadaşları bir telefon hattı üzerinden bir çift spor ayakkabı atmaya çalışıyordu. diğer video gecenin bir yarısı bazı arkadaşlarıyla yarışmaya hazırlanmasını sağladı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-andrew-darnell-4835790/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir