Andre Murillo, Karısı Tori Kelly Hastaneye Kaldırıldıktan Sonra Mesaj Yayınladı – Hollywood Life


tori kelly


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Shutterstock

tori kellykocası André Murillo Tori’nin sağlık korkusunun ardından nasıl olduğuna dair ipucu veren şarkı sözlerini paylaştı. 33 yaşındaki Andre, 24 Temmuz’da – 30 yaşındaki Tori’nin kan pıhtılaşması nedeniyle hastaneye kaldırılmasının ertesi günü – Instagram Hikayelerini paylaştı ve karısının 2021 şarkısının bir parçasını içeren siyah bir ekran paylaştı. “Nerede Sığabilirim” ile Justin Bieber. Andre, şarkının “Her şey yoluna girecek” diyen kısmını klibine dahil etti, bu da Tori’nin hastaneye kaldırıldıktan sonra iyi olduğu anlamına gelebilir.

Andre’nin gönderisindeki şarkının sözlerinin tamamında hem Tori hem de 29 yaşındaki Justin’in vokalleri yer alıyor. Tori, “Yalnızken ve tek gördüğüm korku olduğunda / Bu güvensizliklerle sessizce otururken/ Ve sonra bana hatırlatıyorsun, beni sımsıkı tutuyorsun / Ve beni tamamen seviyorsun, her zaman yanımdasın.” Justin, “Ve sen bana diyorsun” şarkısını söylüyor, ardından “her şey yoluna girecek” diyen Tori, Andre’nin klibini bitiriyor.

tori kelly
Tori Kelly ve Andre Murillo (Fotoğraf: Shutterstock)

Tori’nin sağlık olayıyla ilgili haberler, TMZ 24 Temmuz’da. Çıkış, Şarkı söylemek yıldızı, 23 Temmuz’da Los Angeles şehir merkezinde arkadaşlarıyla akşam yemeği yiyordu ve “bir süreliğine” bayılmadan önce kalbi hızlı atmaya başladı. Tori kendine geldiğinde, “şehir merkezindeki bir hastaneye götürülmediğinden ve bunun yerine Cedars-Sinai’ye götürüldüğünden emin olmak istediği” bildirildi. Doktorlar, tıbbi tesise vardıktan sonra bacaklarında ve ciğerlerinde kan pıhtıları buldu. TMZ. HollywoodYaşamı yorum için Tori’nin temsilcilerine ulaştı.

tori kelly
Tori Kelly (Fotoğraf: Shutterstock)

Tori, kocasıyla Mayıs 2018’de evlendi. Andre, Almanya’dan profesyonel bir basketbol oyuncusu ama Güney Kaliforniya’da büyüdü. Tori, “Evlilik harika,” dedi. Bize Haftalık düğünden haftalar sonra. “En iyi arkadaşına sahip olmak çok özel [as a] ortak olun ve hayatı birlikte yapın. Geçen gün kelimenin tam anlamıyla Disneyland’daydık, sadece dolaşıyorduk. Her zaman mutlaka gezintiye çıkmıyoruz bile. Sırf mutlu olduğu için yiyecek alacağız. Orası dünyadaki en mutlu yer.”

Andre, ilişkileri başladığından beri Tori’nin müzik kariyerini destekledi. Grammy Ödülü sahibi yeni EP’sini çıkarmaya hazırlanıyor. tori28 Temmuz’da. Tori’nin yeni müziğinin sağlık sorunu nedeniyle ertelenip ertelenmeyeceği belli değil.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/25/andre-murillo-message-tori-kelly-hospitalized-song-lyric/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir