Anderson Cooper, Carson Daly ve Daha Fazlası Tony Bennett’i Ölümünden Sonra Onurlandırıyor


Anderson CooperBennett ile 2021 performansı onuruna röportaj yapan gazeteci, “O gitmeden kısa bir süre önce Radio City Music Hall’da sahne arkasında olma ayrıcalığına sahip olduğum son performansı asla unutmayacağım,” dedi. CNN’e geri çağrıldı. “Arkadaydı ve Susan’a döndü ve tam olarak nerede olduğunu bilmiyordu. ‘Ne yapıyoruz?’ dedi. Ve o, “Bu gece 10 dakika içinde sahneye çıkacaksın.” Ve “Harika” dedi. Ve o, ‘Hadi setin üzerinden geçelim’ dedi. Ve ‘Harika’ dedi.”

Şarkıları inceledikten sonra Cooper devam etti, Bennett, Lady Gaga’nın gösterinin bir bölümünü izlemek için sahne kanatlarına gitti.

“Lady Gaga’yı izlerken, müziğin ona aktığını görebiliyordunuz,” dedi. “Ayaklarını birbirine vurmaya ve parmaklarını şaklatmaya başladı. Dışarı çıktı. Onu orada öldürdü. Kalabalık az önce patlak verdi. İlk sözleri, ‘Vay canına!’ oldu. Ve buna bayıldılar. Tüm setini yaptı.”

Cooper ayrıca, Bennett’in provalar sırasında adını hatırlamakta zorlandığını itiraf eden Lady Gaga’nın özellikle duygusal bir anı üzerine düşündü. CNN sunucusu, Bennett’in onu ilk iki gece “Vay canına! Bakın burada kim var!”

“Ama o son gece, dışarı çıktığında ve adam dönüp onun çıktığını görünce, ‘Vay canına! Lady Gaga!’ Ve gözyaşlarına boğuldu,” diye paylaştı Cooper. “Yani, herkes gözyaşlarına boğuldu. Olağanüstü bir geceydi. Demek istediğim, bunca on yıl boyunca nasıl bir hayata tanık olup ondan faydalanabildik.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380904/tony-bennett-dead-at-96:-anderson-cooper-carson-daly-and-more-honor-the-legendary-singer?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir