Anastasia, Kylee İle Gerginlikten Sonra Ortadan Kaldırıldı – Hollywood Life


zach çaprazlama


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Bir grup randevusu her zaman bazı dramlar için zemin oluşturur. Bekâr13 Şubat bölümünde de durum farklı değildi. bu hafta öyleydi Anastasia Keramidas Ve kyle russel ile bir grup randevusuna çıktıklarında biraz gergin olan Zach Shallcross ve Bahamalar’da 10 kadın daha. Grup randevusu eğlenceli, gösterişsiz ve rahatlatıcıydı ama Anastasia, kimse bire bir konuşmaların başlamasını beklemeden Zach’i kenara çektiğinde diğer bazı kadınları ters yönde ovmaya başladı.

Anastasia kendini öne doğru itiyor. Keşke biraz sakinleştirse de hepimiz aynı miktarda zaman ve ilgiye sahip olabilsek, diye yakındı Kylee. “Onu kapıdan çaldı. rahatsız hissediyorum. Şimdi zamanı değil. Bu büyük bir grup ayarıdır. Herkes zamanını hak ediyor. Uygun olmanın yollarını bulmalısınız ve bu tamamen uygunsuzdu.”

zach, anastasia keramidas'ı öldürecek
Grup randevusu sırasında Zach ve Anastasia. (ABC)

Kylee, Zach tarafından “görülmediğinden” endişeleniyordu ve onun “ilgisiz” olduğunu düşünmesini istemiyordu. Zach ve Anastasia’ya biraz zaman verdikten sonra Kylee onlara yaklaştı ve Zach ile biraz zaman geçirip geçiremeyeceğini sordu. Anastasia bir dakika daha istedi ve Kylee gözle görülür bir şekilde rahatsız oldu. “Üzgünüm, bu konuda beceriksizim,” dedi. “Bana bunu yaptırma. Lütfen, onu almama izin ver. Kavga etmeyi sevmiyorum.” Anastasia yumuşadı ve “Kesinlikle seninle dövüşmeyeceğim.”

O anda durum düzelmiş olsa da kadınların başına gelenlerle ilgili farklı hikayeleri vardı. Anastasia, grup randevusunda diğer bazı kızlara Kylee’nin kendisiyle fiziksel olarak dövüşmekle tehdit ettiğini söylemeye başladı. Anastasia, “Kişisel olarak, dövüş yorumu benim için biraz fazlaydı,” diye açıkladı. “Elimden gelenin en iyisini yapacağım ve istediğim şeyin peşinden gideceğim, ama düklerimi ortaya koymayacağım.” Ancak Kylee, “kavga” ile sadece Anastasia ile “ileri geri çekişmek” istemediğini kastettiğini açıkladı.

Kylee daha sonra “Bütün bunlardan rahatsız oldum,” dedi. “Nihayet bugün güzel bir an yaşadım ve adımın herhangi bir dramada gündeme getirilme potansiyeli beni korkutuyor. Umarım Zach benim saf niyetlerden başka bir şeyim olmadığını görür ve üzerimde baskı varmış gibi hissediyorum. Bir şey söylemem gerekiyormuş gibi hissediyorum, ama bir şey söylersem, bu sadece bir kutu solucan açacak. Kendimi çok çelişkili hissediyorum.”

Drama, tarihin gece bölümünde devam etti. Anastasia ve Kylee çevrelerinde iletişimsizlikleri hakkında konuşuyorlardı ve Kylee sorunlarını Zach’e açmaya karar verdi. Durumu ona açıkladı ve sonra bilmesi gerektiğini düşündüğü bazı bilgiler ekledi. “Bunların hepsi sadece kulaktan dolma bilgiler ama ben onunla bir konuşma yaptım. Hayır kurumu [Lawson] ve bana Anastasia’nın kafasının çok farklı yönlerde olduğunu söylüyordu,” diye paylaştı Kylee. “Sürekli burada olduğu sürece kaç tane Instagram takipçisi olacağından bahsediyor.”

kylee russell zach shacross
Zach ve Kylee grup randevusunda. (ABC)

Zach dehşete düşmüştü ve Kylee, Anastasia’nın bu yorumları doğrudan yaptığını hiç duymadığını yineledi. Zach bu konuda Charity’ye başvurdu ve Anastasia’nın Instagram takipçileri hakkında yorum yaptığına “kulak misafiri olduğunu” doğruladı. Zach, “Bence Anastasia ile aramızda işler düzeliyordu ve şimdi bu bilgiyi duymak, ‘Bunların hepsi sahte mi ve gizli bir amaç için mi?’ korkularını geri getiriyor” diye itiraf etti Zach. “Bütün bunlar benim kabusum. Bunu istemiyorum.”

Herhangi bir varsayımda bulunmak istemeyen Zach, suçlamalar konusunda onunla yüzleşmek için Anastasia’yı kenara çekti. Onunla bir bağlantı kurmaya ve kişiliğini bulmaya çalışmak için şovda olduğu konusunda ısrar etti. Anastasia, Instagram durumuyla ilgili olarak, “Kızlarla birlikte çalıştığım markalar hakkında konuştum ve onlarla bağlantı kuracağımı söyledim” dedi. “Hepsi bana bunu sordu, ben de onlara kişilerimi paylaşacağımı söyledim. Hayatımda ve kariyerimde yaptıklarımdan gurur duyuyorum, bu yüzden olumsuz bir şekilde çarpıtılmış olması üzücü.”

Zach, düşünmek için biraz zamana ihtiyacı olduğunu söyledi. Anastasia diğer kızlara katıldığında Kylee, Anastasia’yı Zach’e getiren kişinin kendisi olduğunu itiraf etti. “Ona doğrudan senin ağzından çıktığını duymadığımı söyledim, bu yüzden gerçek olup olmadığını bilmiyorum, ama bana ’14 kişiyiz. Hala onun en az 50.000 Instagram takipçisi olacak,’” diye açıkladı Kylee. Anastasia, yorumun “bağlamından çıkarıldığı” konusunda ısrar etti. “Bunun hakkında konuşurken çok şeffaftım” dedi. “İnsanlar sorular soruyordu ve ben de onlara cevap veriyordum. Bunun nasıl çarpıtıldığını bilmiyorum.” Grup tarihi, Anastasia’nın gözyaşları içinde sona erdi.

Kokteyl partisinde Zach, Anastasia’yı kenara çekerek ve ona her şey hakkında nasıl hissettiğini sorarak işleri başlattı. Anastasia, “Gerçekten zor iki gün oldu,” diye itiraf etti. “Hakkımda yanlış bilgilerin yayılması benim için kolay değil. Karakterim benim için her şey ve dürüstlüğüm. Dürüstüm. Bundan şüphe duyman ya da benden şüphe duyman gerçekten üzücü. Bu bilginin nasıl ve neden iletildiğini gerçekten bilmiyorum. Şunu tekrarlamam gerektiğini biliyorum: Buraya, burada bir bağlantı olup olmadığını görmek ve bana ortak olur musun diye bakmaktan başka bir şey için gelmedim.

Zach, Anastasia’nın kendisine açılmasını takdirle karşıladı, ancak yine de Instagram takipçileri hakkındaki yorumun “havadan çıkmadığını” hissetti. Gül töreninden önce onu eve göndermeye karar verdi. Tabii ki üzgündü ve arabasında itirafta bu durumda “manipüle edildiği” konusunda ısrar etti. Bu arada Kylee, “tali hasar” olacağından ve Zach’in dramayı kışkırttığı için onu eve göndereceğinden endişeliydi. Ancak gül töreninde bir gül aldı. Şimdi 11 kadın kaldı ve Zach ile Londra’ya gidiyor!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/13/the-bachelor-anastasia-eliminated-kylee-fight-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir