Ana Navarro ve Alyssa Farah Griffin’in Yeni ‘View’ Yardımcı Sunucuları Olduğu Açıklandı – Hollywood Life


ana navarro, alyssa farah griffin


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

“Sıcak Konular” masasına iki yeni sandalye çekin! Alyssa Farah Griffin ve Ana Navarro yeni tam zamanlı kalıcı ortak ev sahipleri olarak ilan edildi Görünüm 4 Ağustos Perşembe günü İkili katılacak Whoopi Goldberg, Joy Behar, Sunny Hostin, ve Sara Haines gösteri bir sonraki sezon için döndüğünde. Bayanlar, aramaları sona ererken iki yeni resmi yardımcı ev sahibini memnuniyetle karşıladı!

Alyssa’nın geçmişi hakkında daha fazla bilgi veren ve 25. sezondaki görünüşlerinden öne çıkanları gösteren bir montaj göstermeden önce, Whoopi aramanın bittiğini duyurdu. “Sizi en yeni yardımcı sunucumuzla tanıştırmak bir zevk!” dedi. Gösteriyi 29 kez ziyaret ettikten sonra, şimdi resmi hale getiriyoruz. Lütfen masaya hoş geldiniz: Alyssa Farah Griffin.”

Montajdan sonra Alyssa masaya oturdu ve katılma heyecanını paylaştı. Görünüm. “Eğer biri bana Whoopi Goldberg ile bir masada oturacağımı söyleseydi, ‘Sen delisin’ derdim. Her gün sette siz hanımlarla birlikte olmak büyük bir onur” dedi. “Sesimi bulduğum için çok gururluyum. Ben bir başkanın sözcüsüydüm. Başkan yardımcısının sözcüsüydüm. Çok fazla Cumhuriyetçi Kongre sözcüsüydüm, ama şimdi bu benim sesim.”

Ana Navarro ve Alyssa Farah Griffin'in Yeni 'View' Yardımcı Sunucuları Olduğu Açıklandı – Hollywood Life
Alyssa ve Ana, 26. sezonda gösteriye katılan yeni yardımcı sunucular! (Matt Baron/Shutterstock)

Aradan sonra, Whoopi, Ana’nın resmi bir ortak ev sahibi olacağına dair “uzun zamandır gecikmiş” bir açıklama yaptı. Alyssa ile benzer bir montaj aldı. Sunny ve Joy’un kucaklaşmasıyla resmi karşılamasını kabul etmek için sahneye çıktı. Ana, hayranlarına devam eden destekleri için teşekkür etmeden önce, “Sonunda bir yüzük takıyoruz” diye şaka yaptı. Alyssa düzenli olarak eklenecek olsa da, Ana diğer ev sahipleriyle birlikte dönecek ve haftada birkaç gün New York’tan Miami’deki evine uçup gidecek. “25 yıllık bir kurumun parçası olmak çok büyük, muazzam, eşsiz bir ayrıcalık” dedi.

Alyssa, 25. sezon boyunca sık sık yer aldı. Eski Beyaz Saray Stratejik İletişim Direktörü, şovun yerini alacağı için sunucularla birlikte oturacak birçok muhafazakar kadından biri olarak ilan edildi. Meghan McCain, Ağustos 2021’de ayrılacağını açıkladıktan sonra. Katılmadan önce Görünüm, Alyssa eski Başkan’ın bir çalışanıydı Donald Trump’ın ama o zamandan beri, 6 Ocak’ta Capitol’e yapılan saldırıdan beri ondan uzaklaşmaya çalışıyor. Alyssa, eski başkanla birlikte görevinden sonra CNN’e katkıda bulundu ve Tepe.

Ana artık sadece kalıcı bir ortak sunucu olurken, gösterinin hayranlarına yabancı değil! 2013’ten beri programda boy gösteriyor ve 2018’den beri düzenli olarak haftalık konuk sunuculuk yapıyor. Düzenli olarak “Hot Topics” masasına oturuyor ve yardımcı sunucularla harika bir ilişkisi var. Hatta Eylül ayında, kendisi ve diğer yardımcı sunucu Sunny Hostin’in Başkan Yardımcısı ile yapacakları röportaj öncesinde aceleyle yola çıktıklarında manşetlere çıktı bile. Kamala Harris. Bayanlar, daha sonra yanlış bir pozitif olduğu ortaya çıkan COVID-19 için pozitif test ettikten sonra gösteriden çıkmak zorunda kaldılar.

Alyssa gibi Ana da Cumhuriyetçi politikacılarla çalışmaya yabancı değil. Florida Valisi için farklı rollerde çalıştı Jeb Bush, hem de merhum Senatör John McCain. Siyasi çalışmalarının yanı sıra CNN ve ABC News’e katkıda bulundu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/04/ana-navarro-alyssa-farah-griffin-new-view-co-hosts/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir