Ana De Armas’ın Vahşi Marilyn Monroe Dönüşümünü Gör – Hollywood Life


Ana de Armas’ dönüşüm Marilyn Monroe görülmesi gereken bir manzaradır. Kübalı aktris, Marilyn’in filmlerinin bir dizi yeniden rekreasyonunda efsanevi Hollywood yıldızını kanalize ediyor. Sarışın dahil olmak üzere römork beyefendi sarışınları tercih eder, Yedi Yıl Kaşıntısıve Niagara. Sarışın peruğundan makyajına, Ana olur Marilyn.

Marilyn Monroe
Ana de Armas, ‘Blonde’ filmindeki Marilyn Monroe’ya benziyor. (Netflix/Everett Koleksiyonu)

Marilyn olarak Ana, ikonik pembe elbiseyi Beyler Sarışınları Tercih Eder, hem de giydiği Niagara. Ayrıca beyaz elbiseyi giyiyor ve film çekerken eteğinin metro havalandırması tarafından havaya uçtuğu anı canlandırıyor. Yedi Yıl Kaşıntısı. Fotoğraf, Hollywood’un en ünlü görüntülerinden biri haline geldi.

Fragmanda Marilyn’e bu işe nasıl başladığı soruluyor. “Sanırım keşfedildim” diyor. “Buna alışman gerektiğini biliyorum. Ama yapamam Marilyn Monroe, Marilyn Monroe, Marilyn Monroe’yu oynadım… Marilyn Monroe ile başka bir sahneyi canlandıramam. Marilyn yok. Soyunma odamdan çıktığımda ben Norma Jean’im. Kamera dönerken ben hala oyum. Marilyn Monroe sadece ekranda var.”

Ekranda göz alıcı karakterleri canlandırırken, Marilyn’in perde arkasındaki hayatı genellikle mükemmel olmaktan çok uzaktı. Paparazzilerden romantik dertlere ve madde bağımlılığına kadar, Marilyn süperstarlığa yükselirken kolay bir hayata sahip değildi.

“Film onun duyguları ve deneyimleriyle birlikte ilerliyor. Ana, Netflix Queue’ya verdiği demeçte, onun vücudunun ve zihninin içinde olduğumuz anlar var ve bu, izleyiciye aynı anda Norma ve Marilyn olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleme fırsatı verecek” dedi.

Ana de Armas
Ana de Armas, ‘Gentlemen Prefer Blondes’ filminden bir Marilyn anını canlandırıyor. (Netflix)

Çok satan romanından uyarlanan film, Joyce Carol OatesMarilyn Monroe’nun hayatını cesurca yeniden canlandırıyor ve onun kamusal ve özel benliği arasındaki ayrımı keşfediyor. Bobby Cannavale, Adrien Brody, Julianne Nicholson, Xavier Samuelve Evan Williams ayrıca yıldız. Sarışın 28 Eylül’de Netflix’te yayınlanacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/28/blonde-trailer-ana-de-armas-marilyn-monroe-transformation-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir