Ana De Armas Venedik Film Festivali’nde Dalma Elbise Giydi: Fotoğraf – Hollywood Life


Ana de Armas


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Anthony Harvey/Shutterstock

Ana de Armas efsanevi kanal Marilyn Monroe dünya prömiyeri için halıda yürürken Sarışın 8 Eylül’de Venedik Film Festivali’nde Marilyn’i oynayan 34 yaşındaki Küba doğumlu oyuncu. Andrew Dominik-Louis Vuitton imzalı muhteşem pembe bir elbise içinde hayrete düşüren merhum aktrisin hayatının yeniden canlandırılmasını yönetti. Elbise, Marilyn’in en ikonik görünümlerinden birine saygı gösteriyor gibi görünen, dalgalı bir yaka ve pilili malzemeye sahipti: 1955 filminde giydiği beyaz boyundan askılı elbise, Yedi Yıl Kaşıntısıyerdeki bir havalandırma deliği olarak tutmak zorunda kaldığı hava ona doğru uçtu.

Ana de Armas
Ana de Armas, 8 Eylül 2022 Perşembe günü Venedik Film Festivali’nde poz veriyor (Fotoğraf: Anthony Harvey/Shutterstock)

Ana, 23 Eylül’de Netflix’te vizyona girmesi planlanan film için halıda yürümekten mutlu görünüyordu ve fotoğrafçılara muhteşem bir gülümseme gönderdi. Ana elbiseyi süslemek için elinden geleni yaptı ve boynuna birleşen kanatlar gibi görünen Messika imzalı parlak bir elmas kolye ve sol bileğine parlak bir elmas bileklik taktı. Parıldayan mücevherleri saplama küpeler ve sağ serçe parmağında zarif bir yüzükle eşleştirdi. Güzel esmer saçları klasik Hollywood cazibesi dalgalarında şekillendirilmişti.

Ana’nın performansı şimdiden büyük eleştiriler alsa da, galaya giden yol kolay olmadı. Yılın başlarında Ana, İspanyol aksanı olduğu için ateş altında kaldı ve bu da trollerin onun Kaliforniya doğumlu pop kültürü ikonunu oynamaya uygun olmadığına inanmasına neden oldu. Yine de, Brad Pittyapımcı olarak hizmet veren Sarışın, savunmasına geldi ve filmin gerçekleşmesinin tek sebebinin Ana olduğunu söyledi. “Yapımı 10 yıl sürdü” Astra ilanı 58 yaşındaki yıldız anlattı Bu gece eğlence Ağustos ayında film hakkında. Ana’yı bulana kadar bitiş çizgisini geçemedik. Ayrıca Altın Küre adayının Marilyn’i canlandırmak için “olağanüstü” bir iş çıkardığına inandığını söyledi.

Marylin Monroe
Marylin Monroe ‘The Seven Year Itch’ filminde (Fotoğraf: Matty Zimmerman/AP/Shutterstock)

Marilyn için sadece bir kez seçmelere katıldım ve Andrew, ‘Sensin’ dedi. Bıçaklar Dışarı yıldız anlattı Vanity Fair 2020’de, görünüşe göre Brad’in açıklamalarını doğruluyor. “Ama herkes için seçmelere katılmak zorunda kaldım,” diye devam etti. “Yapımcılar. Para insanları. Her zaman ikna etmem gereken insanlar vardır. Ama yapabileceğimi biliyordum. Marilyn’i oynamak çığır açıcıydı. Marilyn Monroe’yu oynayan bir Kübalı. O kadar çok istedim ki.”

Ana ayrıca Marilyn’i hem sahnede hem de gerçek onu mükemmel bir şekilde canlandırdığından emin olmak için ne kadar çaba sarf ettiğini de açıkladı: Norma Jeane Mortenson. “Bu film üzerinde neredeyse bir yıl boyunca her gün saatlerce çalıştık” dedi. Netflix Sırası Haziranda. “Okudum Joyce [Carol]’s roman, yüzlerce fotoğraf, video, ses kaydı, film – elime geçen her şeyi inceledim. Her sahne mevcut bir fotoğraftan ilham alıyor. Fotoğraftaki her ayrıntıyı inceler ve içinde neler olduğunu tartışırdık. İlk soru her zaman, ‘Norma Jeane burada ne hissediyordu?’ Hikayesinin insani tarafını anlatmak istedik. Marilyn’i dünyanın en görünür insanı yapan şey şöhrettir, ama aynı zamanda Norma’yı en görünmez yapan şeydir.”

Filmin ne hakkında olduğunu daha fazla açıklayarak, “Film onun duyguları ve deneyimleriyle birlikte ilerliyor. Onun bedeninin ve zihninin içinde olduğumuz anlar oluyor ve bu seyirciye aynı anda Norma ve Marilyn olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleme fırsatı verecek.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/08/ana-de-armas-dress-venice-film-festival-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir