Amy Schumer’in 15 Milyon Dolarlık, NYC “Dream Apartment”ına Girin


Yalan söyleyen 15 milyon dolarınız varsa, isteyebilirsiniz. kapmak yukarı Amy SchumerNYC dairesi.

bu kendimi güzel hissediyorum aktris, 4.500 metrekarelik Upper West Side dairesini listeledi. Wall Street Dergisi. Aşağıdaki listede bulunan çatı katı mülkü: Adam Modlin Bir çatı bahçesi ve etrafı saran teraslar dahil olmak üzere yaklaşık 3.000 fit kare açık alana sahiptir.

Ve içeride olsanız bile, inanılmaz bir manzaraya sahip olmanız garanti. Solaryum tarzı oturma odasında tavan pencereleri ve taş ve camdan özel olarak yapılmış bir gazlı şömine vardır.

2016 yılında satın alınan mülk, Amy’nin “Manhattan rüya dairesi” idi, kısa süre önce WSJ’ye verdiği demeçte, 12.15 milyon dolarlık satın almanın o zamanlar 35 yaşındaki için büyük bir anlaşma olduğunu belirtti. Şimdi 3 yaşındaki oğlu Gene’nin annesi olan Amy, “Annemle aynı yatağı paylaşmak zorunda kalan biriyim” diye ekledi. “Paramız yoktu.”

O zamanlar, ilk görüşte aşktı. Komedyen, “İçeri girdim, manzaraya ve güneş ışığına baktım ve yeterince hızlı bir teklifte bulunamazdım” dedi. “Tüm kartlarımı gösterdim. Çok kötüydüm.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332229/step-inside-amy-schumer-s-15-million-dream-apartment-in-nyc?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir