Amy Schumer, Tweet’ten Oscar Şakasını Çaldığını İddia Etti


Amy Schumer şakanın yakalanmadığını söylüyor.

üzerinde bir görünüm sırasında Olanları Canlı İzle! ile birlikte Andy Cohen, hayat ve beth Star, 2022 Oscar monologu sırasında yaptığı şakalardan birinin, sahneye çıkması sırasında Twitter’dan çalındığı iddialarına yanıt verdi.

Schumer, “Tamam. Şey, şahsen Twitter’da bulunmadığımı söylemek isterim” dedi. Çeşitlilik. “Asistanıma yaptırdım, hayatta kalayım ve kendimi öldürmeyeyim diye. Ayrıca o şakayı yazan Suli McCullough. Ama hırsızlığa başlamadığımdan emin olduğunuz için her zaman size teşekkür ederim.”

Söz konusu zinger bir kızartma Leonardo DiCaprio: “İklim değişikliğiyle mücadele etmek ve kız arkadaşlarına daha temiz, daha yeşil bir gezegen bırakmak için çok şey yaptı.”

İzleyiciler, Amy’yi şaka formunu çalmakla suçlamak için sosyal medyaya akın etti. viral tweet Aralık 2021’de gönderildi. Tweet’te şunlar yazıyor: “Leonardo DiCaprio iklim değişikliği konusunda çok tutkulu çünkü kız arkadaşlarına daha iyi bir söz bırakmak istiyor.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326489/amy-schumer-addresses-claim-she-stole-oscars-joke-about-leonardo-dicaprio?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın