Amy Schumer, NSFW’nin Eşinizle Seks Yapmanın Zor Olması Nedenini Paylaşıyor


Amy Schumer geri çekiyor perde evlilik hayatı üzerine çarşaflar.

Yakında çıkacak olan Netflix komedi özel programında, Acil iletişimSchumer – düğümü kim bağladı? Chris Fischer Şubat 2018’de – eşinizle seks yapmanın neden zor olduğu hakkında komik şakalar.

“Çünkü bu senin ailen,” diyor E! News’in özel klibi. “Sanki, az önce birlikte Şükran Günü geçirdik, senin aletini emmeyeceğim. Tanrı aşkına sen benim acil durum irtibat kişimsin! Bu iğrenç.”

Uzun vadeli partnerinizle başka ne yapamazsınız? Birbirinizle kirli konuşun. 42 yaşındaki oyuncu stand-up setinde “Birbirinizi çok iyi tanıyorsunuz” diyor. 13 Haziran prömiyeri. “Ben, ‘Yapacağım…” o, ‘Hayır, değilsin’ gibi.

4 yaşındaki oğlunu paylaşan Schumer ve Fischer Gen– yine de bazı rol oyunlarıyla aşklarını renklendiriyorlar. Ya da en azından, deniyorum.

Schumer, uyuyor taklidi yaparken izleyicilere “Ama ben hep aynı rolü seçiyorum. Her zaman ‘Tamam, ben… komadayım’ diyorum” diyor. “‘Gitmek!'”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376055/amy-schumer-reveals-nsfw-reason-it-s-hard-to-have-sex-with-your-spouse?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir