Amy Schumer, Kirsten Dunst’ın Oscar’larda Koltuk Doldurma Şakası Olduğunu Söyledi – Hollywood Life


Amy Schumer, Kirsten Dunst’ın koltuk doldurma şakasını bildiğini ve beklenmedik bir şekilde üzerine atarak ‘bir kraliçeye saygısızlık etmeyeceğini’ paylaştı.

Amy Schumer hayranlarına Oscar’larının şaka yaptığına dair güvence vermek istiyor Kirsten Dunst’ın Harcama herkesin düşündüğü kadar beceriksizce inmedi. Amy, Kirsten’ın aslında şakanın içinde olduğunu ve bunun önceden olacağını bildiğini açıkladığı için, Kirsten şakayı biraz fazla satmış olabilir. bu Tren enkazı star, Oscar adayını rahatsız etmek için tasarlanmadığını ve ona asla bu şekilde “saygısızlık etmediğini” paylaştı.

Amy Schumer
Amy Schumer, 2022 Oscar’larında. (Stephen Lovekin/Shutterstock)

Instagram Hikayesine “Hey, Kirsten Dunst’a olan sevgiyi takdir ediyorum” diye yazdı. İnsanlar). “Bende onu seviyorum! Bu, içinde bulunduğu koreografisi yapılmış bir parçaydı. ” Hatta kendi şakasını savunurken Kirsten’i kral olarak ilan etti. “O kraliçeye böyle saygısızlık olmaz,” diye ekledi. Amy, koltuk dolgularıyla ilgili bir dizi sırasında şaka yaptı. Bir ünlünün tuvalete gittiğinde koltuğunu dolduran biri olarak tanımladığı koltuk dolgusu da dahil olmak üzere Oscar’larda pek çok iş olduğunu açıkladı.

Komedyen daha sonra koltuk dolgularının nasıl çalıştığına dair bir örnek göstermeye karar verdi. Kirsten ve kocasına yaklaştı. Jesse Plemons ve filmde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında aday gösterilen Kirsten gibi davrandı. Köpeğin Gücü, koltuk dolgusu oldu. “Tamam, işte bir koltuk dolgusu. Tatlım, tuvalete gitmek ister misin?” Amy sordu.

kirsten
Kirsten Dunst ve Jesse Plemons (AFF-ABD/Shutterstock)

Kirsten biraz hazırlıksız yakalandı ve Amy yerine otururken beceriksizce kenara çekildi. Rahatladı ve Jesse ile filmdeki rolü hakkında konuştu. “Onun karım Amy olduğunu biliyorsun,” dedi Jesse, Schumer’in “O koltuk dolgunluğuyla evli misin?” diye yanıtladığı rahatsız edici anı ele alarak.

Amy, Oscar’a birlikte ev sahipliği yaptı Wanda Sykes ve Regina Salonu. Üç kadının açılış konuşmaları sırasında harika bir kimyası vardı. Amy, “Bu yıl Akademi ev sahipliği yapması için üç kadın tuttu, çünkü bir adam tutmaktan daha ucuz” diye espri yaptı Amy, koltuk doldurma şakasından çok daha iyi sonuç veren bir şaka yaptı. Kısa bir süre sonra devam etmesi gerektiğinde de çiviledi. Will Smith tokatladı Chris Kaya, “Bir şey kaçırdım mı?”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/28/amy-schumer-kirsten-dunst-seat-filler-joke-2022-oscars/

Yorum yapın