Amy Robach ve TJ Holmes, MDW Öğle Yemeği Randevusu Sırasında Öpücük – Hollywood Life


Amy Robach


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Kristina Bumphrey/Shutterstock

TJ Holmes Ve Amy Robach Anma Günü Hafta Sonunu birlikte geçirdi ve New York’ta romantik bir öğle yemeği randevusu aldı. Eski GMA 3: Bilmeniz Gerekenler ev sahipleri resimde West Village’daki İspanyol restoranı Sevilla’da dışarıda yemek yerken öpüşmek ve el ele tutuşmak. Çift toplum içinde kucaklaşıp öpüşürken Amy ellerini TJ’nin bacağına ovuşturdu. Amy beyaz bir üst ve mavi şort giymişti, TJ ise açık mavi düğmeli bir gömlek ve lacivert bir pantolon giymişti.

Amy Robach
Amy Robach ve TJ Holmes (Fotoğraf: Kristina Bumphrey/Shutterstock)

Amy ve TJ, gizli ilişkileri nedeniyle Ocak 2023’te ABC tarafından kovulduklarından beri aşklarını toplum içinde sergilemekten çekinmediler. İkili, Şubat ayında romantik bir tatil için Meksika’ya gitti ve son olarak Brooklyn Yarı Maratonu’nu birlikte koştular. Maratondan birkaç gün önce ABC duyurdu Eva Hacı Ve de marco morgan Amy ve TJ’nin yerine geçenler olarak GMA 3. Amy ve TJ, Günaydın Amerika baş tıbbi muhabir ile ayrılma Doktor Jen Ashtonskandal onların işlerine mal olana kadar.

TJ Holmes
TJ Holmes ve Amy Robach (Fotoğraf: Christopher Peterson / SplashNews.com)

Amy ve TJ’nin Kasım 2022’de el ele tutuşup oldukça yakınlaştıklarını gösteren bir dizi fotoğrafın yayınlanmasının ardından çıktıkları ortaya çıktı. İlişkileri halka açıklandığında ikisi de 2010’dan beri eşleriyle evliydi. Amy onunla birlikteydi. koca Andrew Shueve TJ karısıyla birlikteydi Marilee Fiebig. İlişkilerinin ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra, ikisine yakın bir kaynak ortaya çıktı. İnsanlar zaten eşlerinden ayrılmışlardı.

Amy ve TJ skandal konusunda sessiz kaldılar ve hala yayındayken bu konuyu tartışmadılar bile. GMA 3. İkisi de, ilişkinin ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra Aralık ayında havadan çekildi. Her ikisi de Ocak ayı sonlarında ABC News’ten resmi olarak yayınlandı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/30/amy-robach-tj-holmes-kiss-memorial-day-weekend-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir