Amy Robach ve TJ Holmes, ABC’den Ayrıldıktan Sonra İlk Fotoğraflarıyla – Hollywood Life


Amy Robach ve TJ Holmes, ABC'den Ayrıldıktan Sonra İlk Fotoğraflarıyla - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: John Nacion/NurPhoto/Shutterstock

Amy Robach ve TJ Holmes ABC’nin çiftin yardımcı çapa olarak pozisyonlarından serbest bırakıldığını açıklamasından bu yana ilk kez görüldü. GMA3; Ne bilmek istiyorsun romantik ilişkileri ortaya çıktıktan sonra. Hem Amy hem de TJ, 28 Ocak Cumartesi günü Los Angeles’ta bir kaldırımda PDA’ya doluştuklarında konserlerini kaybetme haberinden etkilenmemiş görünüyorlardı. Günlük posta. Gündelik bir gri kapüşonlu ve eşofman giyen Amy, TJ’in etrafına sarıldı ve öpüşürken onun kollarına atladı.

Amy Robach ve TJ Holmes, ABC'den Ayrıldıktan Sonra İlk Fotoğraflarıyla - Hollywood Life
Amy Robach ve Tj Holmes, kovulma haberlerinin internette yayılmasından kısa bir süre sonra öpüşürken görüntülendi. (John Nacion/NurPhoto/Shutterstock)

Makyaj seansından 24 saat önce bile ABC, bir açıklamada ateş edildiğini açıkladı. Haber departmanı, “Amy Robach ve TJ Holmes ile farklı seçenekler hakkında yapılan birkaç verimli görüşmeden sonra, ABC News’ten ayrılmalarının herkes için en iyisi olduğuna karar verdik” dedi. HollywoodYaşamı e-postayla gönderilen bir ifadede. “Yıllar boyunca yeteneklerini ve bağlılıklarını tanıyoruz ve katkıları için müteşekkiriz.”

Ev sahipliği yapan ikili GMA3: Bilmeniz Gerekenler 2014’ten beri, ilişkilerinin her ikisi de evliyken işte başladığına dair spekülasyonlar arasında ilk olarak 5 Aralık’ta şovun üçüncü saatinden çıkarıldı. Askıya alınmaları sırasında ABC Haber Başkanı Kim Godwin personele, çevrimiçi olarak yaygın şekilde paylaşılan dahili bir e-postayla hitap edildi. “Devam eden haberlerin, ekibimizin burada ABC News’te yaptığı inanılmaz derecede önemli işten dikkati dağıtabileceğini anlıyorum” diye yazdı. “Amy ve TJ, dahili bir inceleme tamamlanana kadar yayından uzak kalacak ve şimdilik GMA3’te sunucu rotasyonu yapılacak.” Stephanie Ramos ve Gio Benitez geçici olarak boş kalan iki yeri doldurmak için harekete geçti.

Hayranlar, Kasım ayında bir Times Square barında oldukça samimi görünen bir dizi fotoğrafın yayınlanmasının ardından yardımcı sunucuların romantik bir şekilde dahil olduklarına dair spekülasyon yapmaya başladı. Skandaldan kısa bir süre sonra hem Amy hem de TJ, Instagram profillerini sildi. Tarafından elde edilen belgelere göre HollywoodYaşam, TJ’nin karısından boşanma davası açtığını da doğrulayabiliriz. Marilee Fiebig 28 Aralık Çarşamba günü New York’ta ve Amy’nin aktör kocasıyla paylaştığı NYC’deki dairesini listelediğini söyledi. Andrew Shueyaklaşık aynı zamanda.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/28/amy-robach-t-j-holmes-first-photos-since-leaving-abc/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir