Amy Robach ve T.J. GMA3’te Değiştirildikten Sonra Holmes Run Race


ABC, Amy Robach ve TJ Holmes’un GMA3 Değiştirmelerini Açıkladı

Amy Robach Ve TJ Holmes hala birlikte koşuyorlar.

Yan yana koşan iki eski GMA3 ortak çapalar, 20 Mayıs’ta 2023 RBC Brooklyn Yarı Maratonunda yer aldı ve bu, . Amy ve TJ koordine edici kıyafetler giydiler – açık pembe bir atlet, siyah tayt ve siyah ve pembe Nike spor ayakkabı sporu yaparken, pembe Nike spor ayakkabılarıyla eşleştirilmiş siyah koşu şortu ve taytının üzerine koyu gri bir üst giydi.

Bu, Amy ve TJ’nin neredeyse bir ay sonra ilk kez halk önüne çıkışı oldu (onlar fotoğraflandı Nisan ayında New York’ta el ele tutuşarak yürürken). New York Road Runners’ın ev sahipliği yaptığı yarı maraton, ABC News’in şirketten ayrılacağını açıklamasından yaklaşık dört ay sonra gerçekleşti.

11 Mayıs’ta, haber grubu bunu açıkladı Eva Hacı Ve de marco morgan tarihinde çiftin ev sahipliği görevlerini resmen devralacaktı. GMA3.

Yarı maraton, 50 yaşındaki Amy ve 45 yaşındaki TJ’nin geçen Kasım ayında TCS New York Road City Maratonuna katıldıklarından bu yana üçüncü kez birlikte büyük bir yarış koştukları oldu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375077/amy-robach-and-t.j.-holmes-run-half-marathon-together-after-being-replaced-on-lessigreatergma3lessigreater?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir