Amy Adams ve Patrick Dempsey’in Disenchanted Set’te Bir Öpücük Paylaştığını Görün


Onu sevdiğini nereden biliyor?

Tabii ki gerçek aşkın öpücüğü ile! Amy Adams ve Patrick Dempsey yeni filmlerinin setinde karakter olarak öpüşürken görüntülendiler büyüsü bozulmuş 5 Nisan’da New York’ta New York’ta 5 Nisan’da New York’ta Giselle’i oynayan 47 yaşındaki oyuncu, sahne için kırmızı kemerli çiçek desenli bir elbise ve uyumlu ayakkabılar giyerken, Robert’ı canlandıran 56 yaşındaki oyuncu bir elbise giydi. koyu yeşil ceket ve haki pantolon.

Hayranlar, aslen Andalasia’nın peri masalı krallığından Giselle’i ve Robert’ı 2007 filminin sonunda son kez gördüler. büyülü, aşık olduktan sonra New York’ta mutlu bir şekilde yaşıyorlardı. Ancak geçen hafta, başrol oyuncuları Amy ve Patrick, Güney Doğu İngiltere’nin bir ilçesi olan Buckinghamshire’da film çekerken görüldü ve o, oldukça asil bir kıyafet giymişken bir bebek arabasını itiyordu.

Hayranların Giselle ve Robert’ın bir sonraki bölümündeki hikayenin tamamını öğrenmek için bu sonbaharda devam filminin yayınlanmasını beklemek zorunda kalacak olsa da, izleyicilerin kesin olarak bildiği birkaç şey var.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326206/see-amy-adams-and-patrick-dempsey-share-a-true-love-s-kiss-on-set-of-enchanted-sequel?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın