Amina Muaddi, Rocky ve Rihanna’nın Hile Söylentilerine A$AP Yanıt Verdi – Hollywood Life


rihanna


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ShotbyNYP / BACKGRID

Hayranlar spekülasyonlar üzerine çıldırırken rihanna ve en kısa sürede kayalık Bir aldatma skandalından sonra işi bıraktılar, tüm söylentilerde adı geçen kadın her şeyi kapatmak için adım attı. tasarımcı Amina Muaddi ona aldı Instagram Hikayeleri 15 Nisan Cuma günü, rapçi ile herhangi bir romantik ilişkiyi reddetmek için söylentiyi “aşağılık bir yalan” ve “sahte dedikodu” olarak nitelendirdi.

“Sosyal medyada yayılan talihsiz bir yalanın herhangi bir yanıtı veya açıklamayı hak etmediğine her zaman inandım, özellikle de çok aşağılık bir yalan” diye yazdı. “Başlangıçta, bu kadar kötü niyetle üretilen bu sahte dedikodunun ciddiye alınmayacağını varsaydım. Bununla birlikte, son 24 saat içinde, gerçeklere bakılmaksızın konular hakkında çok hızlı konuşan bir toplumda yaşadığımız ve hiçbir şeyin sınırsız olmadığı hatırlatıldı. Bir insanın hayatındaki en güzel ve en ünlü zamanlardan biri olması gereken zamanda bile.”

Amina, “Bu nedenle konuşmam gerek, çünkü bu sadece bana yönelik değil, aynı zamanda büyük saygı ve sevgi duyduğum insanlarla da ilgili,” diye devam etti Amina. “Rih sakin, en iyi giyimli hamilelik hayatını yaşamaya devam ederken ben işime geri dönüyorum – herkese güzel bir Paskalya hafta sonu diliyorum.”

rihanna
2022’de Milano Moda Haftası’nda burada görülen Amina Muaddi, Rihanna’nın bebek babası ASAP Rocky ile ilişkisi olduğu söylentilerini kapattı. (Deklanşör)

Fenty için tasarımcı olarak çalışan Amina’dan ilk kez bir Twitter kullanıcısı, moda fenomeni ve yazar olduğunda çevrimiçi komplonun bir parçası olarak bahsedildi. Louis Pisano, “Rihanna ve A$AP Rocky ayrıldı. Rihanna, onu ayakkabı tasarımcısı Amina Muaddi ile aldatırken yakaladıktan sonra ondan ayrıldı. Amina, Fenty’nin ayakkabı teklifini tasarlamaktan sorumluydu ve Rihanna genellikle kendi markasının özel ayakkabılarında görülüyor. Hayranlar daha fazla ayrıntı öğrenmek için can atarken, tweet büyük tepkilere yol açtı. Yine de, TMZ söylentilerin “her iki durumda da %100 yanlış” olduğunu bildirdi. Kaynaklar ayrıca, “Yüzde 1 milyon doğru değil. Onlar iyi.”

Şimdi Amina’nın çarpıcı kabulü karışıma eklendiğinde, belki hayranlar sakinleşebilir ve 2020’de ilk kez birbirine bağlanan ve Ocak’ta hamileliklerini açıklayan Rihanna ve ASAP’ın ilham verici romantizminin keyfini çıkarabilirler. Açıklamadan bu yana, kaynaklar söyledi HollywoodYaşam mutlu bir çift için ufukta bir nişan olabilir.

“Rocky kesinlikle Rihanna’nın kendisi için mükemmel bir insan olduğunu düşünüyor ve hayatını onsuz hayal edemiyor. Evlilik ve çocukları tartıştılar. Her ikisinin de istediği bir şey olduğunu biliyorlar, ”diye kaydetti içeriden. “Romantizmleri olduğu kadar çabuk ısınmasına rağmen, takılmadan çok önce arkadaş olduklarından beri harika bir ilişkinin temellerini atmaya zamanları oldu.”




Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/15/amina-muaddi-response-asap-rocky-rihanna-cheating-rumors/

Yorum yapın