Amina Muaddi kimdir? A$AP Rocky İlişkisini Reddeden Tasarımcı Hakkında – Hollywood Life


Amina Mauddi


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: STEFANO_GUINDANI/Shutterstock

Moda tasarımcısı Amina Muaddi Ayrıldığı söylentilerine karşı çıktı rihanna ve A$AP Kayalıkilişkisi. “Her zaman sosyal medyada yayılan talihsiz bir yalanın herhangi bir yanıtı veya açıklamayı hak etmediğine inandım, özellikle de çok aşağılık bir yalan” diye yazdı. Instagram Hikayeleri 15 Nisan. Amina, 33 yaşındaki Rihanna’dan bebek bekleyen 34 yaşındaki A$AP ile birlikte olduğu söylentisini “kötü niyetle uydurulmuş” “sahte dedikodu” olarak nitelendirdi.

Amina konuştu TMZ Aldatma/ayrılık dedikodularının asılsız olduğunu ve Rihanna ile A$AP’nin hala birlikte olduğunu doğruladı. İşte Amina ve onun güç çiftiyle bağlantısı hakkında bilinmesi gerekenler.

Amina Mauddi
Amina Muaddi (Fotoğraf: David Fisher/Shutterstock)

1. Amina bir moda tasarımcısıdır.

Amina başarılı bir moda tasarımcısı ve kunduracı olarak çalışmaktadır. İtalya’nın Milano kentindeki Avrupa Tasarım Enstitüsü’nde öğrenci olarak modayı takip etmeye başladı. Daha sonra Conde Nast da dahil olmak üzere birçok moda şirketinde stilist yardımcısı olarak çalıştı. Vogue İtalyave GQ. Amina, ayakkabı yapımını keşfetmeye devam etti ve lüks markanın kurucu ortağı oldu Oscar Tiye. Kendi markasını kurmak için Oscar Tiye’den ayrıldı, Amina Muaddi2017 yılında.

2. Fenty için çalışıyor.

Amina, Rihanna tarafından çalışmak üzere işe alındı. Fenty Şirketin ayakkabı tasarımcısı olarak çalışıyor ve ilk koleksiyonu Temmuz 2020’de piyasaya sürdü. İngiliz Vogue “Umbrella” şarkıcısıyla ilk kez nasıl bağlantı kurduğunu. “Rihanna’nın stilisti ve ben arkadaşız, bu yüzden bazı erken prototipleri gördü” dedi. 2019 röportajı. “Ama sonra kişisel alışverişçisi aracılığıyla birkaç çift satın aldı. O çok hoş bir insan. Kendi markasını çıkardığında bana Fenty kıyafetleri gönderdi – onları giydiğimde harika hissediyorum. Öyle bir hava var ki, Rihanna’yı kanalize ediyormuş gibi hissediyorsunuz.”

A$AP Rocky ve Rihanna
A$AP Rocky ve Rihanna (Fotoğraf: John Salangsang/Shutterstock)

3. A$AP ile işbirliği yaptı.

Amina, Aralık 2020’de çıkan yeni bir ayakkabı koleksiyonu oluşturmak için A$AP’nin yaratıcı ajansı AWGE ile birlikte çalıştı. AWGE x Amina Muaddi, A$AP’nin “kendi kişisel stili ve kültürel etkisinden” ilham aldı. Harper’s Bazaar. 10 farklı varyasyonda dört ayakkabı stilini içeriyordu. Amina ve A$AP ikisi de kutlandı koleksiyonun o sırada sosyal medyadaki düşüşü.

4. Parçaları büyük yıldızlar tarafından giyildi.

Kim Kardashian, Kendall Jenner, Kylie jenner, Hailey Bieberve Gigi Hadid Amina Muaddi’nin parçalarını deneyen A-listerlerden sadece birkaçı. Rihanna ayrıca Amina Muaddi koleksiyonlarını da giyiyor. Mart ayında RiRi sarsıldı siyah patentli çizmeler Amina’nın markasından Dior fuarına Paris Moda Haftası.

5. Çok büyük bir sosyal medya takipçisi var.

Amina’nın kişisel hesap Instagram’da 1 milyonun üzerinde takipçisi var. Genellikle kendi markasından parçalar giyen fotoğraflarını yayınlar. Sayfada ayrıca Amina Muaddi giyen ünlülerin fotoğrafları da yer alıyor. IG hesabı onun için Moda markası 570.000’den fazla takipçisi var ve yeni koleksiyonlarla ilgili en son güncellemeleri ve daha fazlasını içeriyor. Her iki sayfada da Amina Muaddi’nin resmi internet sitesi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-amina-muaddi-4707734/

Yorum yapın