Amerikan Şarkı Yarışmasında Hangi Grammy Kazananının Yarıştığını Görün


yarışma Amerikan Şarkı Yarışması şiddetli oluyor.

Bu haftanın şenlikleri başlamadan önce, geçen haftanın sonuçları açıklandı. Rhode Island’ı temsil eden, şarkıcı-söz yazarı Hueston geçen hafta jüri heyeti tarafından yarı finale otomatik olarak gidildi ve sanatçılar arasında üç yer ayrıldı.

Kalan yarı final yerleri, birleşik bir jüri ve taraftar oyuyla belirlendi.

AlexaOklahoma’dan bir K-pop sanatçısı ve Hıristiyan PaganPorto Rikolu bir Latin pop şarkıcısı, hem jüri hem de hayranlar arasında ilk dörde girdikten sonra yükseldi. Son nokta Grammy kazananına gitti Michael Bolton, hayran oyu tarafından kurtarıldı. Bolton gruplarını asla küçümseme.

Dört sanatçı da 25 Nisan’da başlayacak olan yarı finale yükseldi.

28 Mart bölümünün öne çıkanları arasında Grammy ödüllü performanslar vardı. Macy GriOhio’yu temsil eden, ve eski Ses kazanan Ürdün SmithKentucky’yi temsil ediyor.

Smith, dokuzuncu sezonun galibi Ses 2015’te inancından ilham alan bir şarkı olan “Sparrow”u seslendirdi. Performansı, tamamen beyazlara bürünmüş bir koro ile çevriliyken bir ateş gösterisi ile sona erdi. yardımcı ev sahibi Kelly Clarkson Smith’e otomatik jüri oyu vermek için yeterli olabileceğini tahmin etti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1325016/see-which-grammy-winner-and-the-voice-winner-competed-on-american-song-contest?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın