Amerikan Şarkı Yarışmasında Hangi EDM Efsanesinin Gerçekleştiğini Görün


Bir EDM efsanesi Amerikan Şarkı Yarışması bir Vegas gece kulübüne.

Ancak parıltı çubukları çıkmadan önce 4 Nisan bölümünün sonuçları ortaya çıktı. Tennessee’nin Tyler Braden geçen hafta jürinin otomatik yarı finalini kazandı ve birleşik jüri ve hayran oyu tarafından doldurulacak üç yer bıraktı.

Önceki R5 erkek grup üyesi ve Yıldızlarla Dans ikinci Riker Lynch, Colorado’yu temsil eden, biletini ilk yumruklayan kişi oldu. Alabama’yı takip etti Ni/Co ve Teksas’ Grant Knoche.

Sonuçlar Grammy adayı söz yazarı bıraktı Mücevher kenarda, ancak eleme turlarının sonunda iki itfa olacak. Yani, “Aptal Oyunlar” şarkıcısı için tüm umutlar kaybolmuş değil.

Bu hafta Washington temsilcisiydi. alyan taşı jüri oylamasını ve yarı finalde bir yeri kim kazandı. bu Macklemore ve Ryan Lewis işbirlikçi, orijinal şarkısı “A Bit of Both”taki performansıyla izleyenleri hayrete düşürdü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326914/see-which-edm-legend-represented-nevada-on-american-song-contest?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel