Amerikan Şarkı Yarışması Puan Kartı: Kimin Elendiğini Gör


yarışma Amerikan Şarkı Yarışması kesinlikle ısınıyor.

Gösterinin dördüncü grubu, her biri bir sonraki yarışmaya geçmeyi umarak 11 Nisan bölümünde eyaletlerini temsil etmek için sahneye çıktı.

Üçüncü hafta yarışmacısı ve Tennessee yerlisi Tyler Braden “nostaljik” ülke şarkısı “Seventeen” ile geçen haftaki jüri oylamasını kazandı ve onu diğer jüri oyu kazananları Rhode Island’s ile 25 Nisan yarı finaline gönderdi. Hueston ve Kentucky temsilcisi ve eski Ses kazanan Ürdün Smith.

Dördüncü hafta için jüri oylamasını kazanmak Washington’un allen Taş-a uskumru ve Ryan lewis Orijinal şarkısı “A Bit of Both” ile 56 üyeli jüriyi büyüleyen işbirlikçi.

Bir avuç yarışmacı yarı finale yükselirken, ev sahibi Kelly Clarkson ve Snoop Dogg iki haftanın kalan yarışmacılarından hangisinin başka bir gün şarkı söylemek için yaşayacağını açıkladı.

Geçen haftanın lider panosunun tepesinde Floridalı şarkıcı vardı Ale ZabalaAlabama ikilisi NiCo ve Teksas temsilcisi Grant KnocheGrammy adayı bırakarak Mücevher dokuzuncu sırada ve R5 grup üyesi Riker Lynch beşinci sırada. Ama taraftarların kurtarıp yarı finale göndermeyi seçtiği isimler kimlerdi?


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1324963/american-song-contest-scorecard-see-who-was-eliminated-and-who-advanced?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın