Amerikalı Kız, 90’ların Bebeklerinin Tarihi Olduğunu İddia Etti – Ve Kendimizi Yaşlı Hissediyoruz


90’ların bebeğiyseniz, kendinizi tamamen tarihi sayın!

American Girl’ün alışveriş yapanlarla ilk kez 22 Şubat’ta tanıştırdığı en son tarihi bebekleri Isabel ve Nicki Hoffman için durum kesinlikle böyle. 1999’da doğan çift yumurta ikizleri olarak tanımlanan bebekler, sanki filmden fırlamış gibi görünüyorlar. bilgisiz Birlikte baharat Kızlar Eyer çantalarında CD.

America Girl Genel Müdürü, “90’ların yaygın trendleri ve popüler kültür nostaljisi göz önüne alındığında, en yeni tarihsel ikilimiz Isabel ve Nicki ile 1999’daki gibi kutlama yapmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. Jamie Cygielman. “The American Girls Collection, en başından beri, onlara geçmişin bugüne uygulanabilecek derslerle nasıl dolu olduğunu gösteren ilham verici hikayeler ve ürünler aracılığıyla güçlü karaktere sahip kızlar oluşturmaya yardımcı olma misyonumuzun merkezinde yer aldı.”

Buna göre Amerikan Kız, Isabel ve Nicki, grunge müzik patlamasının evi olan Seattle, Washington’dan geliyor. Isabel şen şakrak, dışa dönük ve pop müziğe çok düşkünken, Nicki düşünceli, içe dönük ve kaykay konusunda tutkulu olarak tanımlanıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1366029/american-girl-proclaims-new-90s-dolls-are-historicand-we-re-feeling-old?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir