America’s Got Talent’tan Michael Grimm Hastaneye Kaldırıldı ve Sakinleştirildi


Michael Grimm zorlu bir sağlık savaşı veriyor.

Kazanan şarkıcı Amerika’nın yeteneği var 2010 yılında, doktorlar bilinmeyen hastalığı, karısı hakkında cevaplar bulmaya çalışırken, geçen hafta hastaneye kaldırıldı ve sakinleştirildi. Lucie Zolcerova-Grimm paylaşıldı Facebook 6 Haziran Salı gününe kadar solunum cihazına bağlıydı ve şu anda durumu stabil.

44 yaşındaki oyuncunun son birkaç aydır “sağlığıyla çok mücadele ettiğini” ve enerjisinin eksik olduğunu söyledi. Onu hastaneye, acil servise ve doktorlara götürdükten sonra neyin yanlış olduğunu anlayamadıklarını söyledi.

Lucie, “Anma Günü’nde, onu bir şekilde ele geçirdi,” dedi. “Giderek daha hasta görünüyordu.” Michael ona hemen yanıt veremedi veya başını kaldıramadı, bu yüzden onu acil servise “aceleyle” kaldırdı. “Anlamsızca konuşmaya başladı,” diye hatırladı ve fiziksel titremelerin başladığını da sözlerine ekledi.

Michael geçen haftayı yoğun bakımda geçirdi ve Lucie şöyle açıkladı: “Sağlığının güvenliği için onu solunum cihazına bağlamak zorunda kaldılar ve felç geçirmesin, düz çizgi yapmasın diye oldukça ağır bir şekilde sakinleştirici verdiler. .”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376552/lessigreateramerica's-got-talentlessigreater-winner-michael-grimm-hospitalized-and-sedated?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir