American Idol’ün 21. Sezonunu Kim Kazandı? Büyük Final Özeti – Hollywood Life


amerikan idolü


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

amerikan idolü dönüm noktası olan 21. sezondaki bölümü destansı bir büyük finalle kapatıyor. Amerika seçti Ben Tongi, Megan DanielleVe Colin Stough 21. sezonun ilk 3’ü olacak ve 21 Mayıs finalinin sonunda sadece biri galip ayrılacak. Sonuçlar öncesinde ilk 3’e girenler süperstar konukları ile sahne alacak.

Şov finalle başlıyor Pitbull Ve Lil jon “Jumpin”in heyecanlı ve heyecanlı performansı için sahneye çıkıyor ve ardından “Give Me Everything” ile amerikan idolü en iyi 12 yarışmacı İlk 12, seyirciyi gösterinin geri kalanı için heyecanlandıran sahnede bir patlama yaşıyor.

Önceki İdol yargıç Keith Kentsel final için ilk 3’e akıl hocalığı yapmak üzere geri döndü. Hristiyan şarkıcı ilk performansı sergiliyor ve finalde Keith’in “God Whispered Your Name” şarkısını söylüyor. Lionel, “Bana göre üç bir numaramız var,” diyor. Luke, Megan’ın “bu sezon sözlü olarak tek bir kötü karar” verdiğini duymadığını ve “onun büyümesini izlemenin ilham verici” olduğunu ekliyor.

Sırada Iam sahneye çıkıyor ve Keith’in ebeveynleri için çok şey ifade eden “Making Memories of Us” şarkısının çarpıcı bir yorumunu yapıyor. Luke, “Duygu yaratmak, hikayeyi anlatmak için Tanrı’dan gelen doğal bir yeteneğe sahipsin,” diyor ve kendisinin “yılın en sevdiğim performanslarından biri” olduğunu ekliyor. Lionel, Iam’ın ne kadar harika bir hikaye anlatıcısı haline geldiğine övgüler yağdırıyor. Lionel, Iam’a “Harika bir teslimatınız var ve kariyerinizin sonsuza kadar parlamasını sağlayacak olan da bu” diyor.

Colin, Keith’in “Aptal Çocuk”unun tatlı bir yorumunu mırıldanıyor. Luke, seçmelerden bu yana Colin’in ne kadar geliştiğine dikkat çekmek zorunda. “Buraya kadar geldin,” diyor. Katy, Colin’in performansını “çok tatlı” olarak nitelendiriyor ve Colin’in gerçek dünyaya çıktığında hesaba katılması gereken bir güç olacağını biliyor.

İkinci performansı için Megan, “Faithfully”nin mükemmel bir yorumunu söylüyor. Seyahat. Katy, performansın sonunun “olağanüstü” olduğuna dikkat çekiyor. Ağlamaklı Luke aynı fikirde ve bunun “tüm sezon boyunca gördüğüm en iyi şeylerden biri” olduğunu söylüyor. Canlı güncellemeler için takip etmeye devam edin!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/21/who-won-american-idol-season-21-finale-winner-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir