American Idol’den Kenedi Anderson Lise Mezuniyetinde Gösteri Yaptı – Hollywood Life


Kenedi Anderson


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Kenedi Anderson bu kez Crozet, Virginia’daki lise mezuniyeti için sahneye döndü. Kenedi, “Butterfly Fly Away” şarkısını seslendirdiği bir video paylaştı. Hannah Montana: Film. bu amerikan idolü şap gitarını çaldı ve performansı için şapkası ve cüppesiyle süslendi.

@kenedianderson_

Biraz sessiz ama umarım beğenirsiniz 🙂 Song: Butterfly Fly Away from Hannah Montana: The Movie #fyp #fypシ

♬ orijinal ses – Kenedi Anderson

Kenedi videoya “Biraz sessiz ama umarım beğenirsiniz” notunu düştü. Hayranlar hemen Kenedi’yi övmek için yorumları aldı. “Kazanmış olabilir amerikan idolü” diye yazdı bir hayran. Başka bir hayran, “Sen harikasın, bunu izlerken gerçekten ürperdim” yorumunu yaptı.

Son 6 ay Kenedi için yoğun geçti. Son sınıfını bitirmenin yanı sıra Kenedi, aynı zamanda amerikan idolü 20. sezon gösteriden ayrılana kadar. Bir Nisan bölümü sırasında, sunucu Ryan Seacrest Kenedi’nin “kişisel nedenlerle” diziden “çekilme” kararı aldığını duyurdu. Kenedi, Nisan ayında yayınlanmasından önce kaydedilmiş olan Hawaii’deki performansından sonra gösteriden ayrıldı.

Aynı gece Kenedi, çıkışıyla ilgili bir açıklama yaptı. Gösteriden ayrılmanın vermek zorunda olduğu “en zor kararlardan” biri olduğunu söyledi.

“Kişisel nedenlerden dolayı devam edemiyorum amerikan idolü” ifadesi başladı. “Bu, vermek zorunda kaldığım en zor kararlardan biri oldu, ama bunun gerekli olduğunu biliyorum. çok minnettarım amerikan idolü, jüri üyeleri, yapımcılar, harika yarışmacılar ve beni destekleyen tüm hayranlar. Bana sesimi paylaşmak, hayallerimin peşinden gitmek, sevdiğim şeyi yaparken çok fazla neşe ve mutluluk hissetmek ve bu yolda ömür boyu sürecek arkadaşlar edinmek için harika bir fırsat verdiğiniz için teşekkür ederim.”

Kenedi Anderson
Kenedi Anderson ‘American Idol’ programında performans sergiliyor. (ABC)

Kenedi, seçmelere katıldığı andan itibaren 20. sezonun öne çıkan sanatçılarından biriydi. Soyulmuş bir versiyonunu söyledi Lady Gaga’nın Jürilerden ona Platin Bilet kazandıran “Alkış”. Hollywood Haftası’nın ilk turunu atladı. Kenedi gösteriden ayrılmadan önce ilk 24’e girdi. Ülke şarkıcısı Nuh Thompson Mayıs büyük finalinde 20. sezonun kazananı olarak taç giydi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/07/american-idol-kenedi-anderson-performs-high-school-graduation-video/

Yorum yapın

SMM Panel