American Idol’den Just Sam, New York’ta Metro İstasyonlarında Şarkı Söylediğini Söyledi – Hollywood Life


American Idol'den Just Sam, New York'ta Metro İstasyonlarında Şarkı Söylediğini Söyledi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

amerikan idolü 2020 kazananı Sadece Sam (diğer adıyla Samantha Diaz) geçenlerde ayıltıcı bir gerçeği ortaya çıkardı. Buna göre Güneşsilindiğinden beri NYC metrolarında sokak çalgısına geri dönme konusunda içini döktü. instagram 1 Mayıs’ta altyazı. Son derece yetenekli şarkıcının istasyonda sallanan kamuflaj pantolonu ve bir ceketle performans sergilediği bir videonun yanı sıra ayrıntıları paylaştı. “2021’de trenlere geri döndüğüm için çok utandım,” diye yazdığı bildirildi.

“İnsanların yasal olarak paraya ihtiyacım olduğunu bilmelerini istemedim ve insanların bunun isteğe bağlı olmadığını bilmelerini istemedim. İdol kazandıktan sonra kendimi bu kadar alçaltmama izin verdiğim için kendimle ilgili hayal kırıklığına uğradım, ama sonra beni rahat bırakmalı ve Idol ile yolculuğuma 20 yaşında başladığımı hatırlamalıydım. Hollywood ya da müzik endüstrisi hakkında hiçbir şey bilmemek bile.”

Samantha, devasa American Idol başarısından bu yana neler öğrendiğini açıklayarak devam etti. “O zamandan beri çok şey öğrendim ve bu hayatta başarmak söz konusu olduğunda benim yaşadığım şeyleri yaşamamaları umuduyla deneyimlerimi alıp diğer sanatçılarla paylaşabildim.” yazdı. “Benim sezonumda, kelimenin tam anlamıyla dünyayı kapatan ve birçok insanın bundan sonra ne olacağından emin olmadan saklanmasına neden olan COVID-19 vardı. Ne geleceğinden çok emin değildim. Kazandıktan birkaç ay sonra sırada ne olduğundan emin değildim ama hazırdım ve her ne ise onu bekliyordum.”

Just Sam devam etti: “Herkes ne olduğunu ve neden bu ya da neden bunu bilmek istiyor ve bir gün bu soruları cevaplayacağım ama bu arada şunu söyleyeceğim. Kazanmayı hiç beklemiyordum ama kazandım, çok minnettardım ve insanların onları hayal kırıklığına uğrattığımı hissettiklerini biliyorum.

Sadece Sam
Just Sam, güçlü vokaliyle American Idol’ün 18. sezonunu kazandı. (ABC)

Sam, kendisi dahil “herkesi” hayal kırıklığına uğrattığına dair yürek burkan ayrıntılı bir duygu. “Ayrılma şansı olan diğer yarışmacılar gibi değilim. [sic] arasında amerikan idolü üretim” diye paylaştı. “Benim yılım diğerlerinden farklıydı.” TV kişiliği devam etti, “Benden daha başarılı olan insanlar var ve onlar için iyi, onlar için mutluyum ama ben onlar değilim. Durumumdan hoşlanmıyorum ama sonsuza kadar da böyle olmayacak.”

Samantha, 18. sezonunu kazandı. amerikan idolü 2020 yılının Mayıs ayında. New York yerlisi, annesi hapsedilirken büyükannesine destek olmak için ortaokuldan beri New York metrolarında şarkı söylediğini geçmişte açıkça paylaşmıştı.

Özellikle duygusal bir olay sırasında, yargıç Lionel Richie ona, “Kendini güvende hissetmeni istiyorum. Tanrı seni önümüze koyduğu için çok minnettarım.” Daha sonra yargıçlardan onunla birlikte dua etmelerini istedi ve onlar da bunu yaptı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/23/american-idol-just-sam-singing-subway-stations-nyc/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir