‘American Idol’den Fritz Hager, ‘Yeni Müziğin Kesinlikle Geldiğini’ Açıkladı – Hollywood Life


Fritz Hager


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Fritz Hager öne çıkan sanatçılarından biriydi. amerikan idolü 20. sezonda ilk 5’e kadar yükseldi ve Fritz’in yeteneğine tanık olduktan sonra İdol, bunun Teksaslı şarkıcı için sadece bir başlangıç ​​olduğu açık. Gösteri sona erdiğine göre, Fritz “momentumu” sürdürmek ve müzik kariyerinin bir sonraki bölümünü başlatmak istiyor.

HollywoodYaşam Fritz ile gelecekte yeni müzikler hakkında ÖZEL konuştu ve yakında “kesinlikle” çıkacağına söz verdi. Ayrıca inanılmaz hayranlarından, geleceğinden ve onlarla kaçınılmaz işbirliğinden bahsetti. Leah Marlene, ve o “komik” flört söylentileri. Aşağıdaki Soru-Cevap bölümümüzü okuyun:

Fritz Hager
Fritz Hager, ‘American Idol’ programında performans sergiliyor. (ABC)

Sezon sona erdiğine göre, son birkaç ayda olan her şey hakkında nasıl hissediyorsun?
Fritz Hager: Bu delilik. Şu anda, gerçekten sadece bu momentumu devam ettirmekle ilgili. Önümüzdeki birkaç ayın kariyerimin ilerlemesi için gerçekten önemli olabileceğini hissediyorum. Bu yüzden evdeyken ve dinlenirken, buradayken de şovlar yapıyorum ve bir nevi işin içinde kalmaya çalışıyorum. İdol kariyerimi büyütmek için kilitli kaldım.

“Hearts Align” adlı yeni bir single yayınladınız. Yeni müzikleriniz çıkıyor mu? Bir albüm? Planların neler?
Fritz Hager: Daha çok canlı oynayacağım. Daha çok stüdyoda olacağım. Bütün bunlar oluyor. İnsanlar kesinlikle yeni müzik bekleyebilirler. Umarım bir albüm çıkarabilirim. Hep bunu yapmak ve bütün bir işi ortaya koymak istemişimdir. Tam olarak ne olacağını söylemek zor ama yüzde 100 yeni müzik kesinlikle geliyor.

Her zaman yeni malzeme yazan biri misiniz?
Fritz Hager: tüm hayatım boyunca yazıyordum İdol deneyim. O otel odasında birkaç şarkı yazdım. Gerçekten duramıyorum çünkü yazmak benim çıkış noktam. İdol çok yüksek stres, bu yüzden yoluma çıkan birçok stresle başa çıkma mekanizmam buydu. Ben her zaman yazıyorum. Los Angeles’tayken bazı havalı insanlarla tanışma şansım oldu. Sırada kesinlikle harika şeyler var.

Los Angeles’a mı yoksa Nashville’e mi taşınacağını düşünüyorsun? Sadece kulaktan mı çalıyorsun?
Fritz Hager: Kulaktan kulağa oynuyorum. Teksas’tan ayrılacağımı biliyorum. Bunu biliyorum. LA ve Nashville, neredeyse yazı tura gibi. Gerçekten sadece hangi fırsatların önüme geldiğine bağlı. Los Angeles’ta bulunduğum süre boyunca bu seçim kafamın üzerinde belirdi. LA veya Nashville, bu büyük bir şey. Ne olursa olsun, iki şehir arasında gidip geleceğimi düşünüyorum. Sadece ne olacağını görmek için heyecanlıyım.

Boyunca İdol, gerçekten inanılmaz bir hayran kitlesi geliştirdin. Müziğinizi gerçekten seven ve arkanızda birleşen insanlardan bu desteği almak konusunda ne hissediyorsunuz?
Fritz Hager: Her seferinde aklımı başımdan alıyor. Açıkçası, oylar beni gerçekten çok uzun bir süre rekabette tuttu. Her hafta aklımı başımdan aldı. Ve sonra encore performansını kazanmak Kelly ve Ryan “Aman Tanrım” dediğim başka bir andı. Uzun bir süre müzik yazıp çalıyordum ve pek çok insan umursamıyordu, bu yüzden bu kadar çok insanın arkamda toplanıp beni desteklemesi ve bir sonraki adımı dört gözle beklemesi beni gerçekten etkiliyor.

Final sırasında James Arthur ile sahne alma şansınız oldu. Bu kadar çok beğendiğin biriyle sahne almak nasıl bir şeydi?
Fritz Hager: Bu harikaydı. James Arthur çok havalı bir adam. Sohbet etme fırsatımız da oldu. En çok takdir ettiğim şey… açıkçası, onunla oynamak harikaydı, ama onunla deneyimlerini konuşabilmek. x faktörü ve bu ivmeyi nasıl koruduğunu ve üzerine inşa ettiğini. O, bu şovun en büyük başarılarından biri, bu yüzden şovdan sonra başına gelenler ve bu ivmeyi ve kartopu gibi şu anda sahip olduğu kariyeri nasıl sürdürebildiği hakkında beynini seçebilmek inanılmazdı. . Bunun için gerçekten minnettarım. idoller Başka türlü asla tanışamayacağınız bir grup insanla tanışmanız şaşırtıcı, bu yüzden onunla sahneyi paylaşabildiğim ve onunla sohbet edebildiğim için gerçekten minnettarım.

20. sezon grubu, dürüst olmak gerekirse, uzun zamandır Idol’de gördüğüm en sıkı sıkıya bağlı gruplardan biriydi. Yarışma boyunca bu destek sistemine sahip olmak nasıl bir duyguydu?
Fritz Hager: İdol her zaman inanılmaz stresli. Hepimiz ailelerimizden uzaktayız. Birçoğumuz daha önce hiç Los Angeles’a gitmedik. Hepimiz için çok yeni, yabancı bir deneyimdi. Ama haklısın, ilk 24’ün tamamı gibi çok yakınlaştık. O andan itibaren hepimiz yakındık çünkü gerçekten uzun zamandır birlikteydik. Neredeyse travma bağı gibi. Hepimiz aynı deneyimden geçiyoruz ve bununla gerçekten ilişki kurabilecek ve bunun nasıl bir şey olduğunu gerçekten anlayabilecek çok fazla insan yok. Bu destek için süper, çok minnettarım. Tüm süreç boyunca birbirimizi gerçekten koruduk.

Az önce Leah ile konuştum ve çok yakında Leah ve Fritz’in içeriğinin daha fazla olacağını vurguladı. Buna ağırlık vermeni istedim.
Fritz Hager: Yüzde yüz haklı. Birlikte bir şeyler yapmamış olsaydık, muhtemelen kariyerimizin en büyük yanlış adımı olurdu. Açıkçası, Leah harika. O harika bir müzisyen, harika bir söz yazarı. Dünyanın görmesi için kesinlikle bol miktarda Leah ve Fritz içeriği olacak.

Ben düetlere bayılırım, bu yüzden seni ve Leah’ın “Locked Out of Heaven” düetini sevdim. Stüdyoda bir şarkı yazmanıza ve dünyaya yayınlamanıza ihtiyacım var.
Fritz Hager: Hollywood Haftası’ndan beri bunu konuşuyoruz. Gösteri gerçekleşirken, yapabileceklerimiz oldukça sınırlıydı. Ama şimdi gösteri sona erdiğine göre, bu işbirliğinden ne çıkacağını görmek beni gerçekten heyecanlandırıyor. Bol bol olacak.

Fritz Hager
Fritz Hager ve Leah Marlene ‘American Idol’da. (ABC)

Sanırım bazı hayranlar senin ve Leah’ın Gabby ve Cade gibi çiftleri takip etmenizi istedi. Çıkan flört dedikodularını görünce tepkiniz ne oldu?
Fritz Hager: Dürüst olmak gerekirse, ben ve Leah için çok komikler. Bu biraz garip çünkü ilk kez gündemdeydik. Bizi biraz kırıyor çünkü öyle değil. Ama o harika. O benim en iyi arkadaşım gibi. Sanırım insanların bunu istediğini düşünüyorum. Ne zaman bir canlı yayına girsek ya da Instagram’da bir şey paylaşsak, her zaman flört sorusunu soran insanlar oluyor. Ama biz gerçekten iyi arkadaşız.

geriye bakmak İdolkendin hakkında öğrendiğin ya da seni etkileyen bir şey var mı?
Fritz Hager: İlk seçmelerimden bu yana bir insan olarak çok değiştiğim için bunu gerçekten ölçmek zor. Sanırım muhtemelen en büyük şey, yapmam gereken şeyin bu olduğunu bilmek ve kendime güvenmek. Beni destekleyen ve müzik yapmamı isteyen insanlar var. Müzik endüstrisini gerçekten insanlara bir hizmet olarak görüyorum. Muhtemelen en büyük şey bu ve dışarıda sizi destekleyen insanların olduğunu bilmek bununla birlikte gelen bir güven var. Şahsen benim için muhtemelen en büyük değişiklik bu, ancak sezon boyunca çok iyi tavsiyeler oldu. Bana her zaman takılan biri, ilk tavsiyeydi Katy [Perry] ilk seçmemde bana verdi. İnsanlar, ağzımdan çıkan ilk notadan sanatçı olarak kim olduğumu bilmeli. Bu gösterinin dışında geçerlidir. Öğrendiğim her şeyi almak için gerçekten çok heyecanlıyım. İdol ve şimdi onu gerçek dünyaya ve müzik endüstrisine uygulayın ve bundan ne çıkacağını görün.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/american-idol-fritz-hager-new-music-interview/

Yorum yapın

SMM Panel