American Idol’dan Megan Danielle Yaklaşan Müzik Planları Hakkında (Özel) – Hollywood Life


Megan Danielle


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Megan Danielle hala kazanmak için koşuyor amerikan idolü 21. sezon ve 21 Mayıs’taki büyük finalde sonuçlar açıklanmadan önce son kez sahne alacak. HollywoodLife Bunun “şimdiye kadar yaptığım her şeyden daha sinir bozucu” olduğunu kabul eden Hıristiyan şarkıcı/söz yazarı ile ÖZEL konuştu. Sadece kendimle gurur duyuyorum ve bu yarışmada ne kadar ilerlediğimle gurur duyuyorum. Ne kadar büyüdüğüm ve kendime daha çok inandığım için çok gurur duyuyorum.

Unutulmaz seçmelerinden bu yana Megan, “kendim hakkında çok daha fazlasını, sesim hakkında çok daha fazlasını” çözebildiğini belirtti. Gerçekten sadece üzerinde olmak bir onurdur amerikan idolü çünkü sana kendin hakkında çok şey öğretiyor.

Başından beri Megan, inancı ve Hıristiyan müzik türüne olan bağlılığı konusunda açıktı. “Hıristiyanlığımı bildiğinizi gösterebilmek için İdolve Hıristiyan bir sanatçı olmak istemem gerçeği, bazen sadece dünyanın bugünkü durumundan dolayı gerçekten zor olabiliyor. Tanrı beni bu yüzden ne kadar güçlü olduğumu bildiği için buraya koymuş gibi hissediyorum. Benim için çok şey ifade ediyor ve bunu herhangi bir platformda paylaşabildiğim için her zaman kutsanmış olacağım” dedi. HollywoodLife.

Megan karşı çıkıyor Ben Tongi Ve Colin Stough için amerikan idolü taç. Gürcistan yerlisi için, kazanan amerikan idolü “gerçekten benim için dünyalar anlamına gelir. Sadece ailemi ve tüm küçük kızları ve bana saygı duyan insanları mutlu etmekle kalmaz, aynı zamanda kendimi haksız çıkarırdım. Kendime bunu yapamayacağımı söylediğim onca yıldan beri kendimi haksız çıkarmış olurum. Bunu kelimelere dökmek zor. Sadece harika olurdu. Gerçekleşen bir rüya.”

Önce amerikan idolüMegan yarışmacıydı Ses. gibi hissettiğine dikkat çekti İdol “Sana olduğun kişi olman için daha fazla fırsat veriyor. Bunun için minnettarım.”

Megan Danielle
Megan Danielle, American Idol’da performans sergiliyor. (ABC)

19 yaşındaki geleceği hakkında heyecanlı ve nasıl bir yere koyarsa koysun şimdiden büyük planlar yapıyor. İdol. “Her zaman kendi kiliseme sahip olmak ve insanlara bu şekilde liderlik etmek istemişimdir. Ama gerçekten, farklı kiliseleri ve farklı mekanları gezebileceğim kendi grubum olsun istiyorum. Her zaman Grand Ole Opry’de performans sergilemeyi hayal etmişimdir, yani bu çok havalı olur. Sadece kendime Tanrı kapıyı açtıysa o yoldan gitmem gerektiğini söylemeye devam etmek istiyorum. Gösteriden sonra ne olursa olsun, bunun Tanrı’dan olup olmadığını düşünmem ve devam etmem gerekiyor.

En iyi 3 finalist kendi “idolü” ile sahne alacak Lauren Daigle 21. sezon finalinde. İkili daha önce Megan’ın seçmeleri sırasında Lauren genç şarkıcıyı şaşırttığında tanışmıştı. “Onunla tanışmış olmam gerçekten çok ilham vericiydi çünkü benimle ilk tanıştığında gerçekten müzikten bahsetmiyordu. Tanrı’dan bahsediyordu. Bana inancımın nasıl olduğunu ve nasıl olduğumu soruyordu. Bu benim için gerçekten göze çarpıyordu çünkü bu rekabette gerçekten gelişmek için ihtiyacım olan şey buydu. Finalde onunla şarkı söyleyebileceğim gerçeği. Kelimenin tam anlamıyla inanamıyorum, ”dedi Megan. 3 saatlik büyük final amerikan idolü 21 Mayıs 20:00’de ABC’de yayınlanacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/19/american-idol-megan-danielle-finale-season-21-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir