American Idol’da Katy Perry Saçlarını Uzattı


Saçına yere çarpmasını söyleyebilirsin.

Tamam, yani bunlar değil epeyce billy ray cyrus1992’deki ilk single’ı “Achy Breaky Heart”ın sözleri; Katy Perryen son amerikan idolü an.

26 Şubat’ta yayınlanan bölümden kısa bir kesitte, “Part of Me” şarkıcısı, seçmeler sayesinde görünümünün bir kısmını kaybetti. madison ve gitarı. Katy’nin E’ye koyduğu gibi! News’in özel teaser’ı, “Çok sert salladım ve yuvarladım.”

Doğal olarak, yargıç arkadaşı Luke Bryan Anı kendine bir kefal vermek için kullanır, Katy ve Lionel Richieeğlencesi.

Country şarkıcısı daha sonra doğaçlama saç stilinden en iyi şekilde yararlanarak Cyrus’un imza şarkısının saçografisi ile birlikte hızlı bir şekilde cover’ını yapıyor. Çılgınlık, Luke’un kazara ekibin boom mikrofonuna Madison’ın gitarıyla çarptığı son saniyeye kadar devam eder.

Ancak Lionel’ın gardırobun arızalanmasından duyduğu keyif uzun sürmez. Bunun nedeni, Katy’nin sonunda “Taç sana verildi” diyerek başına düşen saçı bırakmasıdır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365886/katy-perry-gives-luke-bryan-and-lionel-richie-a-mullet-makeover-on-lessigreateramerican-idollessigreater?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir