American Idol Yarışmacısı Kenedi Anderson Gösteriden Ayrıldı


Hayranların favori yarışmacısı Kenedi Anderson ayrıldı amerikan idolü.

18 yaşındaki şarkıcı, şarkı söyleme yarışmasından ayrıldığını yürekten duyurdu. instagram mesajı 11 Nisan’da

Kenedi görevine “Kişisel nedenlerden dolayı American Idol’a devam edemiyorum” diyerek başladı. “Bu, vermek zorunda kaldığım en zor kararlardan biri oldu, ama bunun gerekli olduğunu biliyorum.”

Nedeni hakkında ayrıntılı bilgi vermese de Kenedi, yol boyunca onu etkileyenlere teşekkür ederek devam etti: “American Idol’a, jüri üyelerine, yapımcılara, harika yarışmacılara ve tüm hayranlara minnettarım. beni destekledi.”

Düşüncelerini, deneyimin ona neler kazandırdığını düşünerek sonlandırdı.

“Bana sesimi paylaşmak, hayallerimin peşinden koşmak için harika bir fırsat verdiğiniz için teşekkür ederim,” diye yazdı, “sevdiğim şeyi yaparken çok fazla neşe ve mutluluk hissediyorum ve bu yolda ömür boyu sürecek arkadaşlar ediniyorum.”

Gönderinin ardından sanatçının hayranları, sadece sevgilerini iletmekle kalmayıp aynı zamanda yeteneklerini de övmek için yorum bölümüne gitti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326918/american-idol-contestant-kenedi-anderson-drops-out-for-personal-reasons-?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın