American Idol Showrunner Burning Audition Sorularımızı Yanıtlıyor


O altın bilet için istekli amerikan idolü? Yerleşsen iyi olur, çünkü yanan seçmelere dair sorularınızın tüm cevapları bizde.

E ile özel bir sohbette! Haberler, amerikan idolü şovmen Megan Michaels Wolflick Idol Across America seçme sürecinin nasıl olduğunu paylaştı – canlı, ancak sanal bir toplantı İdol yapımcı—şarkı yarışmasının oyuncu seçme oyununu yükseltti. Ve Megan’ın bir erkek olmak için ne gerektiği hakkında bir iki şey bildiğini söylemek güvenlidir. amerikan idolü başarı hikayesi, ilk günlerinden beri şovda olduğu gibi.

“İkinci sezon olan 2003’te başladım” dedi E! Haberler. “Yardımcı yapımcı olarak altı haftalık bir işti. Ve altı hafta sonra devam ettim.”

Gerisi, dedikleri gibi, tarih oldu.

Bu nedenle, uzun süredir devam eden seride nasıl sıçrama yapılacağına dair içeriden bir bakış açısı için Megan ile Soru-Cevap bölümümüzü okumaya devam edin:


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1344738/american-idol-showrunner-answers-all-our-burning-audition-questions?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir