American Idol Şarkıcısı Iam Tongi, “Crazy” 21. Sezon Galibiyetine Tepki Verdi


yeni amerikan idolü taç giymiştir.

Sonrasında Ben Tongi 21. sezonun galibi ilan edilen şarkıcı, unvanı güvence altına almaktan duyduğu heyecanı dile getirdi.

“Bu çılgınca,” dedi münhasıran E! Zaferinden sonraki haberler (Röportajının bu akşamki bölümünde daha fazlasını görün E! Haberler). “Konuşmak, yüksek sesle söylemek çok garip hissettiriyor, bu çılgınca.

Yan yana finale girdim Megan Daniellekim ikinci oldu ve Colin Stough, üçüncü oldu. Bölüm sırasında Hawaii, Kahuku’dan yarışmacı çeşitli hit şarkılar söyledi. Keith Kentsel“Bizden Anılar Yaratmak” Kolohe Kai“Cool Down” ve duygusal bir “Canavarlar” düeti James Blunt Rahmetli babasına haraç ödediğim yer Rodney.

18 yaşındaki James hakkında “Kolumu tuttu, bu beni daha çok ağlattı” dedi. “Hayır, James Blunt’u seviyorum. Gelip şarkı söylediği için çok mutluyum. Sesi çok çılgınca. Şarkı söylerken kalp kırıklığı gibi geliyor, ne demek istediğimi anlıyor musun? Sesinin sevdiğim yanı da bu ve o çok iyi bir adam. Bu yüzden onun çıkıp benimle şarkı söylemesi harika.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375146/lessigreateramerican-idollessigreater-singer-iam-tongi-reacts-to-%22crazy%22-season-21-win?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir