‘American Idol’ Kazanan Noah Thompson, Oğlunu ‘Gurur Duymasını’ Umuyor – Hollywood Life


Nuh Thompson diğer inanılmaz şarkıcılara en yenisi olarak katılıyor amerikan idolü kazanan. 1 yaşındaki oğlu da dahil olmak üzere ailesi yürüteç, Nuh’un yeni şampiyon olarak taçlandırılmasına tanık olmak için orada mıydılar? Noah, “Bu, onların orada olması, dünya demekti,” dedi. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “Onların orada olmaları ve benimle o anın bir parçası olmaları, bu dünyalar demekti. Gerçekten öyleydi.”

Nuh Thompson
Noah Thompson ile. oğlu Walker. (ABC)

Müzik ve kazanma hayalinin peşinden giden 20 yaşındaki Kentucky yerlisi için amerikan idolü sevimli oğlu için olmuştur. “Bunu yapmamın asıl amacı bu… bir gün geriye dönüp buna bakacak ve ona bakıp ‘İşte benim babam’ demesini istiyorum. O benim babam.’ Bunun gurur duyabileceği bir şey olmasını istiyorum. Bence tüm bunlarda güzel olan şey Walker ve benim için bir baba olarak benimle gerçekten gurur duyacağı bir şey,” diye devam etti country şarkıcısı.

Birkaç gün süren bir kasırgadan sonra, Noah Kentucky’ye geri döndü ve “bir dakikalığına ailemle birlikte olmak” için biraz zaman ayırdı. [and] küçük oğlumu bir saniye görün çünkü uzun zaman oldu. Sadece oğlumla biraz zaman geçirmek istedim…”

Ancak Noah’ın geleceği için büyük planları vardır. Noah Nashville’e taşınmayı planlıyor çünkü “müzik orası. Her şey orada oluyor. Bunun en iyi şansım olacağını hissediyorum. Nashville’den gerçekten o kadar uzakta değilim, bu yüzden her zaman eve dönebilirim.” görev yaptığı süre boyunca İdol, aktif olarak yeni müzik yazmaya çalıştı. Kentucky’deki evindeyken “oturup şarkı yazacak zamanı asla bulamıyordu. Bu yüzden, her gün oturup ikinci bir mola verdiğimiz, bir gitar aldığımız, bazı kelimeleri yazmaya çalıştığımız ve bazı şeyler yaptığımız o zamanı gerçekten almaya çalıştım. Yani bilmiyorum. Umarım yeni şeyler duyarsınız.”

Bir albüm söz konusu olduğunda, Noah bir gün bir albüm çıkarmayı “çok seveceğini” söyledi. “Yapmayı dört gözle beklediğim şey bu. Gösteriler oynamayı ve tüm bunları yapmayı dört gözle bekliyorum” dedi. HollywoodYaşam. Sezon iki ülke sanatçısına düştü – Noah ve avcıKız – ve o, “burada çok yakında bir şey hakkında bir düet duyuyor olabilirsiniz. Eğer olabilir.”

Nuh Thompson
Noah Thompson, American Idol’ün 20. sezonunu kazandıktan sonra. (ABC)

Sezon 20 yarışmacıları sıkı sıkıya bağlı bir gruptu. Noah, yapımcıların kendisine “Bu, geçirdikleri en iyi yıllardan biri ve buna tamamen inanıyorum çünkü hepimiz birbirimize çok destek oluyorduk. Hepimiz gerçekten birbirimize kök salmıştık. Herkesin yaşadığını görmek istedik ve bu küçük aile olduk. ”

Kazanmadan önce bile amerikan idolü 20. sezonda Noah’ın yeni single’ı “One Day Tonight” country müzik listelerinin zirvesine tırmandı. Noah, müziğinin hayranlar arasında nasıl yankı bulduğunu görünce hala şaşkın. “Herkes kadar aklımı başımdan alıyor. Dediğim gibi, hala bunu işliyorum. Bunların hepsinin gerçekten olduğunu anlamaya başlıyorum ve bu artık benim hayatım. Yapmam gereken bu. İşte olan bu” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/25/american-idol-winner-noah-thompson-son-season-20-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir