‘American Idol’ Alum Sanjaya Malakar Biseksüel Olarak Çıkıyor – Hollywood Life


Sanjaya Malakar


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: (Fotoğraf: Henry Lamb/Photowire/BEI/Shutterstock)

Sanjaya Malakaraltıncı sezonunda ün kazanan amerikan idolü 2007 yılında henüz 16 yaşındayken biseksüel olduğunu açıkladı. Şimdi bir pasta şefi ve barmen olan 32 yaşındaki Seattlelı, duyuruyu 22 Ağustos’taki bölümde yaptı. Adam Sank Gösterisibir DNR Studios podcast’i, İnsanlar. Ayrıca, şarkı yarışması programında ve sonrasındaki şöhreti sırasında medyanın cinselliğini sorgulamasına rağmen, özellikle uzun süredir sevgilisi olduğu düşünüldüğünde, belirli bir şekilde tanımlanıp tanımlanmadığını bilmediğini de kaydetti. “O zaman bilmiyordum, bu yüzden benim için çok garipti” dedi.

Ancak Sanjaya, televizyona çıkmadan önce cinselliğinin sorgulandığını da sözlerine ekledi. “Babam Hindistan’dan olduğu ve bir tapınakta büyüdüğü için genç erkeklerle nasıl etkileşim kuracağımı bulmakta zorlandım, bu yüzden asla ‘İşte böyle bir çocuksun’ gibi bir şey olmadı. Ve sonra, annem A tipi bir kişilik, İtalyan-Amerikalı bir kadın ve [so are] kız kardeşlerim, kız kardeşlerim ve bunların hepsi, bu yüzden büyürken zaten garip bir tiyatro çocuğuydum” diye hatırladı. “Ama bilmiyorum. Herkes bana gey olduğumu söyleyip duruyor ve ben 7 gibiyim. Kimseye karşı bir çekiciliğim bile yok, o halde neden bana bunu söylüyorsun?”

Sanjaya Malakar
Sanjaya Malakar, bir ‘Amerikan idolü’ iken cinselliği hakkında yorum yapması için büyük bir baskı altındaydı (Fotoğraf: Jim Smeal/Shutterstock)

Sanjaya ayrıca, durumu ele almanın ne kadar sinir bozucu olduğunu ve dahası aşk hayatıyla ilgili en iyi ifadeyi nasıl uyduracağını hatırladı. “Çocukken hayatımı keşfediyordum ve sonra amerikan idolü oldu ve herkes ‘Oh, o eşcinsel’ dedi. Ben de ‘Tamam, şimdi hayır demek zorundayım, çünkü bu noktada beni bir karar vermeye ve kendimi tanımlamaya zorluyorlar’ diye düşündüm” dedi.

Sanjaya Malakar
Sanjaya Malakar ‘American Idol’da yıldız olmaya başladığında 16 yaşındaydı (Fotoğraf: Henry Lamb/Photowire/BEI/Shutterstock)

Reklamcıları onu durum boyunca yönlendirmeye çalışırken de benzer endişelerle karşı karşıya kaldı. “Tüm reklamcılarım, ‘Oh, herkese bekar olduğunu söyle. Belirsiz ol. Hayranlarınızı kaybetmek istemediğiniz için kimsenin bir şey bilmesine gerek yok” dedi müzisyen. “Ve ben de ‘Tamam, ama ne tür hayranlar edineceğimi anlamak için neden kendim hakkında bildiklerimi manipüle ediyorum çünkü hala kim olduğumu keşfetmeye çalışıyorum’”

Röportaj sırasında Sanjaya bekar olduğunu, ancak bunun “karmaşık” olduğunu söyledi.

Aşk hayatını çözmenin yanı sıra Sanjaya, pastacılık becerileri, karıştırma becerileri ve müziği üzerinde çalışıyor. En son bir albüm çıkardı grup kampı 2020’de bir kapak içeren: Billie Eilish’in“Okyanus Gözleri”. Ayrıca 2020’de bir cover olan “Fragile” adlı bir single çıkardı. acı ve stevie harikasıSting’in 60. doğum günü konserinden işbirliği.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/22/american-idol-sanjaya-malakar-comes-out-bisexual/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir