American Horror Stories 2. Sezon Teaser Is Stuff of Nightmares


Amerikan Korku Hikayeleri rüyalarınıza musallat olmak için geri döndü.

başlıklı ilk teaser Die-O-Ramaikinci sezon için Amerikan korku hikayesi 21 Temmuz’da FX’e gelen spin-off, muhtemelen bu gece ışıklar açıkken uyumanızı sağlayacak.

Süre Kordetler“Bay Kum Adam” oynuyor, ürkütücü bir oyuncak bebek evi odaklanıyor ve dev bir insan oyuncak bebek bir başka oyuncak bebek daha enjekte ediyor. Alice Harikalar DiyarındaBüyük bir iğne ile Kızıl Kraliçe. İğne işini yapmaz (ya da yapar mı?) ve oyuncak bebek diğerini boğmak için uyanır.

Korkunç bir başlangıç ​​yapıyoruz.

Evin ayrı bir odasında, gelinlik giymiş bir oyuncak bebek, başka bir bebeğin kolunu koparır ve onu bir çeşit kuyuya doğru iter. Bir Bridzilla hakkında konuşun.

Başka bir odada, çeşitli kostümler giymiş bebekler – hizmetçileri ve balerinleri düşünün – toplanıyor. Yakından bakarsanız, köşede elektrikli sandalyeye benzer bir şeye bağlı bir adam görebilirsiniz.

Fragman, smokinli küçük bir çocuğun üç tekerlekli bisiklete binmesi ve bir bebeği bir çıkıntıdan düşmeye zorlamasıyla sona eriyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336484/first-teaser-for-american-horror-stories-season-2-is-the-stuff-of-nightmares?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir