America Ferrera ve Vanessa Williams’ın Ugly Betty Buluşmasını Görün


Bu buluşma bize nostalji yaşattı. Çirkin Betty.

Çağlar boyunca bir Şükran Günü toplantısı. Amerika Ferrera, Michael Urie ve Vanessa Williams America’s Instagram’da bir dizi fotoğrafta kameraya gülümsüyor.

“Betty, Marc ve Wilhelmina,” dedi. 23 Kasım gönderisine altyazı eklendi. 38 yaşındaki America, “#uglybettyfamilyforever” diye bağırdı “Bazı şeyler asla değişmez.”

Mark IndelicatoABC komedisinde Betty’nin yeğeni Justin Suarez’i canlandıran , fotoğrafa eriyen bir gülen emoji ve Henry Grubstick—er ile yorum yaptı, Christopher Gorham— üç kalp gözlü gülen emojiyle yorum yaptı.

Başka bir hayran, birleşme fotoğrafıyla ilgili tüm duygularımızı şöyle özetledi: “Şahsen ben bunun yeni bir sezon olduğunu ve Betty Londra’dan döndükten sonra aranızı kapattığınızı farz ediyorum.”

Çirkin Betty 2006 ile 2010 arasında beş sezon koştu ve 2007’de Komedi Dizisi için En İyi Oyuncu Seçimi de dahil olmak üzere üç Primetime Emmy ödülünü evine götürdü. Hayranlar yıllardır yeniden bir araya gelmek için yaygara koparıyor, ancak Vanessa geçen yıl bununla ilgili bazı kötü haberler verdi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355827/america-ferrera-and-vanessa-williams'-lessigreaterugly-bettylessigreater-reunion-is-something-to-be-thankful-for?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir