America Ferrera ve Vanessa Williams, Michael Urie ile “Ugly Betty” Buluşması – Hollywood Life


Vanessa Williams ve Amerika Ferrera


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Kevork Djansezian/AP/Shutterstock

Çirkin Betty on yıldan fazla bir süre önce sona ermiş olabilir, ancak oyuncular hala hızlı arkadaşlar ve şovun yıldızı Amerika Ferrera aldı instagram kanıtlamak için! 23 Kasım Çarşamba tarihli bir gönderide, 38 yaşındaki aktris, eski kostarlarla birlikte üç fotoğraf paylaştı. Vanessa Williams ve Michael Urie, popüler ABC sitcomunda Wilhelmina ve Marc’ı oynayan. “Betty & Marc & Wilhelmina,” Süper mağaza güzellik, bir dizi kırmızı kalple birlikte tatlı birleşme resimlerini yazdı. “Bazı şeyler asla değişmez.” Ayrıca #uglybettyfamilyforever ve #reunion hashtag’lerini de ekledi.

Fotoğraflarda America, 59 yaşındaki Vanessa ve 42 yaşındaki Michael’ın yanında bordo v yaka bir süveter giymişti. Bir restoranda eski kostarlarıyla poz verirken makyajsız ve gümüş halka küpeler takmıştı. Michael siyah, uzun kollu bir gömlek giymişti ve Vanessa model ajansına uygun siyah balıkçı yaka ve halka küpeler giymişti. İlk fotoğrafta üçlü ciddi bir çekim girişiminde bulunurken, ikincisinde aptalca bir “dillerini dışarı çıkarmış” bir bakış attılar. Üçüncüsünde, tekrar birlikte vakit geçirdikleri için gerçekten mutlu görünüyorlardı.

Amerika’nın platformdaki 1,3 milyon takipçisi çok sevindi ve yorum dizisini fışkırttı. Bir takipçisi, “Aman Tanrım, kesinlikle bunu şimdi tekrar izleyeceğim,” diye yazarken, bir başkası “Aşk için, LÜTFEN bu diziyi geri getirin. TÜM ZAMANLARIN favorilerimden biriydi! Benim genç bile onu seviyor. Geçen yıl hepsini birlikte izledik. Pek çok harika hayat dersi.” Üçüncüsü, “Şahsen ben bunun yeni bir sezon olduğunu ve Betty Londra’dan döndükten sonra aranızı kapattığınızı farz ediyorum,” diye alay etti.

Michael Urie, Amerika Ferrera, Vanessa Williams
Michael Urie, Vanessa Williams ve America Ferrera, ‘Ugly Betty’de. (Everett)

Çirkin Betty Eylül 2006’da yayına girdiği anda bir komedi favorisiydi ve 2010’da iptal edilmeden önce dört sezon sürdü. Ancak dizinin ve ana karakteri Betty Suarez’in bıraktığı dersler sürdü. Aktris, “İlk günden beri sevdiğim bu karakterle yaşadım ve sadece ona daha bağlı hissetmek için büyüdüm ve aynı zamanda onun yolculuğunun eksiksiz olduğundan emin olmaktan sorumluyum” dedi. Geçit töreni 2010 yılında gösteri sona erdiğinde. “Bütün yolculuğu, bir tür kadınlığına geçiş ve hem fiziksel hem de duygusal olarak kendine sahip olma gibi bir dönüşümle ilgiliydi. Hoşçakal demek zor.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/23/america-ferrera-vanessa-williams-ugly-betty-reunion-michael-urie/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir