America Ferrera, Suçluluğun “Birkaç Gün” Duş Almamak Olduğunu Söyledi – Hollywood Life


America Ferrera, Suçluluğun "Birkaç Gün" Duş Almamak Olduğunu Söyledi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Amerika Ferrera, 39, son röportajlarından birinde benzersiz bir suçluluk duygusuna sahip olduğunu itiraf etti. Aktris onunla biraz oturdu Barbie Kostarlar dahil Margot Robbie, İsa RaeVe Kate McKinnonve filmin yönetmeni, Greta Gerwigiçin Gösteriş Fuarı birbirleri hakkındaki bilgilerini test eden ve yapabiliyorsa “birkaç gün” duş almamayı sevdiğini itiraf eden segment. Kabul, grup onun cevabını tahmin etmeye çalıştıktan sonra geldi.

“Hayır, yemekle ilgili değil,” dedi Greta, suçlu zevkinin yemekle ilgili olup olmadığını tahmin ederken. “Masaj falan gibi bir şeye bahse girerim. Kendi kendine bakım.”

Amerika Ferrera
Amerika ‘Barbie’ galasında. (David Fisher/Shutterstock)

“Ya bakıyor [real estate company Redfin’s website] ve başka hayatlar hakkında fanteziler kurmak,” diye ekledi Kate, Amerika’nın cevabından önce, “Hayır, bunların hiçbiri hakkında kendimi suçlu hissetmiyorum. Ama suçlu zevkim – bunu söylediğime pişman olacağım – birkaç gün boyunca duş yağmayacak.

Amerika’nın beklenmedik cevabı yıldız arkadaşlarını şaşırttı. “Ne? Bunu asla beklemezdim, dedi Margot.

Amerika Ferrera
Amerika kırmızılar içinde muhteşem görünürken gülümsüyor. (David Fisher/Shutterstock)

Suçlu zevkine Amerika’nın benzersiz cevabına rağmen, güzel soru dolu oyunu oynarken eğleniyor gibiydi. “Aman Tanrım, bu bir zamanlar gördüğüm ateşli bir rüya gibi,” dedi bir ara. Segment sırasında ifşa ettiği diğer şeylerden bazıları, baharatlı bir mezcal margarita olan en sevdiği kokteyl ve şarkıcı olan çocukluk ikonuydu. Daha iyi Midler.

America ve rol arkadaşlarıyla eğlenceli an, promosyonlarının ortasında gerçekleşti. Barbie. Filmdeki diğer birçok kadının aksine o bir Barbie bebeği oynamıyor. Bunun yerine, diğer önemli yıldızların yanında gerçek hayattaki insanlardan birini oynuyor. Ariana Greenblatt, Will Ferrell, Connor Dolandırıcılar Ve Jamie Demetriou. Karakteri, Barbie bebeklerini üreten şirket olan Mattel’de çalışıyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/22/america-ferrera-guilty-pleasure-not-showering-days-interview-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir