‘Ameliyat’ Güzeldir – Hollywood Life


'Ameliyat' Güzeldir - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Mediapunch/ JUSTIN LANE/EPA-EFE/Shutterstock

Shanna Moakler 12 Aralık’ta Kardashian’larla tekrar tekrar/tekrar tekrar çekişmesinin alevlerini alevlendirdi. 47 yaşındaki Shanna, fitness yolculuğundaki ilerlemeyi gösterdi (“10 geride! Kondisyon hedefime ulaşmak için 10 tane daha kaldı!”) kanarya sarısı iç çamaşırı setinde çarpıcı görünüyor. Shanna fotoğrafta inanılmaz derecede formda ve seksi görünüyordu ama bir hayran başka bir şey gördü. “Kız Khloe [Kardashian] Aynı yüze sahip, ”diye yazdı Shanna’yı Good American’ın kurucusu zanneden bir hayran. Shanna, “Bence ameliyatı çok güzel geçti!”

Bunun gölge olup olmadığı yoruma bağlıdır (Khloé’nin iddia edilen işini meşru olarak takdir edebilir). Ancak, Shanna’nın başka bir yoruma söylediği şey tamamen gölge gibi görünüyordu. “Kelimenin tam anlamıyla onun Khloe Kardashian olduğunu düşündüm!” yanlış anlayan bir hayran yazdı Travis BarkerTravis’in yeni baldızının eski karısı. Shannan, “Khloe, Khloe’ye benzemiyor bile,” dedi. Kourtney Kardashianablası “Siz ne içiyorsunuz lol.”

'Ameliyat' Güzeldir - Hollywood Life

46 yaşındaki Shanna ve Travis, 43 yaşındaki Kourtney ile nişanlanıp evlendikten sonra en dostane ilişkilere sahip olmasalar da (“Umarım iyi reytingler alırlar,” dedi Shanna, çiftin 2021’deki nişanından sonra), eski ABD Güzeli görünüyordu. 2022’de eski sevgilisiyle barışmak için. Travis ve Kourt’un Nisan ayındaki Vegas “düğününden” sonra “Mutlu çifte tebrikler” dedi. Onlara birlikte çıktıkları yolculukta hayatın sunabileceği en iyi şeyleri diliyorum.” Mayıs ayında, Travis ve Kourt İtalya’da yasal olarak evlendikten sonra Shanna, “Mutlu çifte güzel bir evlilik diliyorum. Çocuklarımı böylesine muhteşem bir olaya dahil etmek güzel bir jestti.”

'Ameliyat' Güzeldir - Hollywood Life
Shanna, Khloe (Mediapunch/ JUSTIN LANE/EPA-EFE/Shutterstock)

Travis Haziran ayında pankreatit nedeniyle hastaneye kaldırıldığında, Shanna eski sevgilisini destekleyen bir mesaj yayınladı. “Eski eşime ve çocuklarımın babasına endişeyle ulaşan herkese teşekkür ederim, onun emin ellerde olduğunu ve sevgi dolu destek ve mevcut en iyi sağlık ekipleri ve güzel eşi Kourtney ile çevrili olduğunu biliyorum. [Kardashian],” yazdı. “Çok endişeli ve endişeli olduklarını bildiğim için acil şifalar ve çocuklarımın rahatı için dua ediyorum.”

Bununla birlikte, Shanna’nın KarJenner Noel Kartı’nda bu Khloé gölgesinden önce bile görünmesini beklememek gerekir. Shanna Şubat 2022’de “Çocuklarım benim birinci önceliğim ve Travis’le bu konuda hemfikir olduğumuzu düşünüyorum” dedi. “Önce çocuklarımız ve onların mutluluğu gelir. Kardashians çocuklarım için iyi olduğu sürece, bir anne olarak benim için önemli olan tek şey bu. Yeter ki mutlu olsunlar ve önemli olan da bu.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/14/shanna-moakler-disses-khloe-kardashian-face/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir