Amelia Hamlin Rocks Rainbow String Bikini: Fotoğraflar – Hollywood Life


Amelia Hamlin


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Amelia Hamlin, 20, harika mayolar giymeye yabancı değil ve model bize yeni bir kampanyayla bunu yapması için neden para aldığını tam olarak hatırlattı. çarpıcı kızı lisa rinna ve Harry Hamlin için açık bir dize bikini sallarken görüldü Candice SwanepoelTropic Of C mayo şirketi. Şirketin Instagram sitesine yüklenen fotoğraf ve videolarda Amelia, kırmızı, mavi ve sarı renkte, kırmızı altları olan kroşe ipli bir bikiniyi salladı. Ayrıca okyanusta yüzerken havalı tonlar ve birkaç şık kolye taktı.

Tropic of C mayo, kendisini çevre dostu ve Kuzey Peru’da yaşayan kadın zanaatkarlar tarafından el yapımı olarak tanıtıyor. Amelia’nın yer aldığı son gönderilerinden birine göre, “bu tığ işi parçalar sevgiyle yapılır.” Amelia spot ışıklarına yabancı değil – annesi Lisa Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları simge ve onun eşit derecede güzel ablası Delilah Belle Hamlin daha önce de görüldü genç moda ve Kadın Günlük Giyim.

Amelia’nın kendi modelleme kariyeri, Şubat ayında Milano’da düzenlenen Moda Haftası sırasında Versace defilesinde dudak uçuklatan pembe lateks mini elbise içinde görüldüğü için bu yıl kızışıyor. Altın Versace donanımı, uyumlu mücevher ve çanta ve platform topuklu ayakkabılarla tamamlanan kıyafet, tüm doğru notaları vurdu, ancak kıyafeti gerçekten yapan Amelia’nın özgüveniydi.

Daha önce çıkan Amelia Scott Disick, yolculuğunda çok yol kat etti. 2020’de anoreksiya ile geçmişteki savaşı ve ailesinin yardım etmek için nasıl müdahale ettiği hakkında konuştu. “Benim için, hangi gün olursa olsun, uyanmak ve aynaya bakmak ve ‘Kutsal guacamole, gerçekten sıska ve çok korkutucu’ gibi olmaktı” dedi. The Skinny Confidential Him & Onun Podcast’ibir sabah anne-babasının ve kız kardeşinin onu alıp tedavi için UCLA’ya götürdüklerini sözlerine ekledi.

Amelia Hamlin
Amelia Hamlin (MEGA)

“Ben de ‘Aman Tanrım’ dedim. Ve o anda, ‘İsyan edeceğim, deliler gibi’ dedim. Yeme bozukluğum yok'” diye devam etti Amelia. “Gidiyoruz, bu gerçekten korkutucu yaşlı adamın ofisi gibi. …Bana baktı ve – ben bu adamı ciddiye aldım, çok ürkütücüydü – bana baktı ve ‘yani evet, temelde bu hızla yaklaşık dört ay içinde 45 pound olacaksın’ dedi. , ve sen ölmüş olacaksın. Ve sadece hatırlıyorum, ‘bekle, ne? Bu insani olarak mümkün mü?”

Ölüme yakın olmasına rağmen, Amelia sağlığına geri döndü ve bugünlerde parlayan süper modele bakıyor. “Ben sadece ondan kurtuldum,” dedi. “Çok şanslıymışım gibi, ‘Evet, 45 kilo olmak istemiyorum’ dedim.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/19/amelia-hamlin-rainbow-string-bikini-photos/

Yorum yapın

SMM Panel