Amber Rose’dan Söylentilere Göre Yeni Karısına – Hollywood Life


Amber Rose'dan Söylentilere Göre Yeni Karısına - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

  • Kanye West, 2004 yılında ilk albümü ‘The College Dropout’ ile ün kazanan Grammy ödüllü bir rapçidir.
  • Aynı zamanda bir moda tasarımcısı olan Kanye, 2022’de antisemitik açıklamalar yaptıktan sonra Balenciaga, Gap ve Adidas tarafından düşürüldü.
  • Amber Rose ve Kim Kardashian da dahil olmak üzere uzun bir sevgili listesi var.

Kanye BatıRapçi’nin aşk hayatı Ocak 2022’de rapçinin gizlice evlendiği söylenince yeniden manşetlere çıktı! ile öğle yemeğine çıkarken alyans takarken görüldükten sonra Bianca Sansür“Gold Digger” hit yapımcısı, çiftin yemin alışverişinde bulunmaları için özel bir tören düzenledi. TMZ. İddia edilen birliktelik o ve eski eşinin peşine düştü kim Kardashian boşanmalarını 29 Kasım 2022’de tamamladı.

Ye sahneye çıktığından beri, aşkları halkın gözünde – esas olarak onları en büyük şarkılarından bazılarına ilham kaynağı olarak kullandığı için. Dönüm noktası niteliğindeki ilk çıkışında lisedeki sevgilisi hakkında rap yapmaktan, kehribar gül “Bound 2″de Kim’le motosiklet sürmeye dair yayınlanmamış bir müzik videosunda rol alan Ye’nin sanatsal vizyonu, kalbinden ilham aldı. Peki, kız arkadaşı denen bu rapçi kim?

Sümeke Rainey

Amber Rose'dan Söylentilere Göre Yeni Karısına - Hollywood Life
Kanye West GQ’da New York’u Harika Gösteren Erkekler 2004’te Parti (Sara Jaye/Shutterstock)

Kanye gerçekten evlenmiş olsaydı dünya ne kadar farklı olurdu Sümeke Rainey. Ye ilk başladığında, hala lisedeki kız arkadaşıyla çıkıyordu. Ye’nin ilk albümü, 2004’ler Üniversite Terkörneklenmiş Marvin Gaye, Curtis Mayfield, Aretha franklinSümeke’nin babasının Ye’ye verdiği tüm kayıtlar.

Roc-A-Fella A&R, “Kanye o kadar eski ve büyük bir plak koleksiyoncusu değildi.” Kyambo “Hip Hop” Joshua söylenmiş karmaşık 2014 yılında. “Pek çok eski plağı yoktu. Kızının babası ona bir kasa dolusu plak verdi. [samples on the album] geldi.” Sumeke’nin sesi aslında “Get Em High” şarkısında ve “Never Let Me Down”da ona gönderme yapıyor (“Kızımın babasının vefat ettiği gün kadar üzücü bir şey yok/Ben de Bay Rainey’e söz verdim. kızınızla evlenin.”) İlişkinin ne zaman bittiği belli değil ama Geç KayıtlarGökyüzüne dokun” sadakatsizlik nedeniyle dağıldığını ima ediyor.

Bu arada Sumeke, Kanye’den sonraki hayatı hakkında kamuoyunda çok az şey bilindiği için çok özel bir kişi olmaya devam ediyor. O bile instagram özel olarak işaretlenir.

Alexis Fifer

Amber Rose'dan Söylentilere Göre Yeni Karısına - Hollywood Life
2007’de Kanye West ve Alexis Phifer (Sara Jaye/Shutterstock)

2000’lerin başında Ye, moda tasarımcısı ile ilgilendi. Alexis Fiferüzerinde en son projelerini sergilemekten hoşlanan instagram. Çift, 2002’den 2008’e kadar aralıklarla çıktı. Ye ve Alexis, Ağustos 2006’da Capri’de bir tatil sırasında ıstakoz ve makarna yemeği yerken bile nişanlandılar. Ancak, birlikte yaklaşık iki yıl geçirdikten sonra çift, nişanı iptal etti ve kendi yollarına gitti. Alexis, “Böyle şeyler bittiğinde ve biz arkadaş kaldığımızda her zaman üzücüdür” dedi. İNSANLAR Nisan 2008’de. “Geleceğinde ve tüm çabalarında en iyisini diliyorum. Tanıştığım en yetenekli insanlardan biri.” Ayrılığın, Kasım 2008 albümü için birincil ilham kaynağı olduğu söyleniyor. 808’ler ve Kalp Kırıklığı.

Brooke Critendon

Amber Rose'dan Söylentilere Göre Yeni Karısına - Hollywood Life
Brooke Crittendon, Kanye West ile 2006 Grammy Ödülleri’nde (Jim Smeal/BEI/Shutterstock)

Kanye ve Alexis 2004’te kısa bir süreliğine ayrıldılar ve bu ayrı dönemde aktrisle aşk yaşadı. Brooke Critendon. Kısa bir aşk ilişkisiydi ve o üzerinde çalışırken ayrıldılar. Geç kayıt. BET’lerde rol alan Brooke Harlem Tepeleri – ilişkinin etkisini tartıştı Öz 2020’de. “Bir ünlüyle birlikteydim ve onun gölgesi altında yaşamak zorunda kaldım ve dikkatler onun üzerindeydi. Sonuç olarak insanlar beni etiketledi” dedi. “[I] Kanye’nin eski sevgilisinin gölgesinde yaşamak zorunda kaldı. Bundan çok daha büyüğüm ve bir platform kullanmayı denediğimde tam bir felaketti.”

Bu “felaket”, 2006’da MySpace’te kendisinden ve Ye’nin ilişkisinden nefret edenleri çarptığında olmuş olabilir (per. Oh Hayır Yapmadılar!). “Genç olduğumu, asabi olduğumu kabul ediyorum ve o zamanlar yapılacak en akıllıca şey olmayabilirdi ama büyüdüm” dedi. Öz. “Artık kiminle görüştüğümü halkla asla tartışmamam gerektiğini biliyorum.” Şimdi Brooke çoğunlukla ona bağlı kalıyor. instagram gönderiler.

kehribar gül

Amber Rose'dan Söylentilere Göre Yeni Karısına - Hollywood Life
Amber Rose ve Kanye West, 2009’da Metropolitan Opera 125. Yıldönümü Sezon galasında (Henry Lamb/Photowire/BEI/Shutterstock)

En uzun süre Amber Rose, Kanye’nin en yüksek profilli eski kız arkadaşıydı. İkisi sadece 2008’den 2010’a kadar iki yıllığına çıktılar. İddiaya göre Kanye, Amber’ı Ludacris’in “What Them Girls Like” müzik videosu ve ona ulaştı. “Bronx’ta evdeydim ve beni cep telefonumdan aradı” dedi. New York Postası 2012’de. “Onunla daha önce hiç tanışmamıştım. ‘Hey, ben Kanye’ gibiydi. Amber bunun bir şaka olduğunu düşündü, ancak Ye onu yasal olduğuna ikna etti ve onu “Robocop” müzik videosunda rol alması için Los Angeles’a uçmaya ikna etti. Video hiç yayınlanmadı, ancak ikisi bir arkadaşlık kurdu ve onu Grammy’lere davet etti.

Amber, “Henüz çıkmıyorduk” dedi. Posta. “Hala sadece arkadaştık ve hiç öpüşmedik ya da başka bir şey yapmadık. Ailesiyle arkadaydım. Seyirciler arasında oturmadım. Kırmızı halı ya da onun gibi bir şey yapmadık. Hiç kimsenin dışarı çıkıp bana gerçekten pahalı bir kıyafet almasını sağlamadım. Ona bir olduğumu söylediğimde [exotic] dansçı, ‘Bir kaçık olman umurumda değil’ gibiydi. Fahişe olman umurumda değil. Sadece seninle olmak istiyorum.’ Onu sevmemi sağlayan da buydu.”

Amber, Kanye’nin “sektörde tipik bir rapçi” olmasının ve “sadık” olmamasının ayrılığını suçladı. Bölünme, dostane olmaktan çok uzaktı, Kanye, 2015 yılında yaptığı bir röportajda artık rezil olan repliğini iletti. Kahvaltı Klübü. “Kim, onunla ilk birlikte olmak istediğimde benimle çıkmış olsaydı, Amber Rose olmazdı” dedi. karmaşık. “Bir kadının Amber Rose ile birlikte olan biriyle birlikte olmak istemesi çok zor. Kim’le buluşmadan önce 30 kez duş almam gerekti.”

Çift, daha sonra, dahil olan yüksek profilli bir 2016 Twitter davası da dahil olmak üzere çatıştı. Wiz Khalifa. 2020’de Amber, Ye’nin şu konudaki yorumlarına karşı çıktı: Jumper Yok dijital ses dosyası. “Hayatımın böyle olmasını istemiyorum. Ben o tip bir insan değilim. Ve karısını memnun edecek şeyler söyleyip söylemediğini bilmiyorum. [Kim Kardashian] daha rahat” dedi Kozmopolitan, “ama beni utandırmak ve 30 duşa ihtiyacın olduğunu söylemek için, kardeşim, beni dünyanın dört bir yanına götürdün. Ne zamandan beri 30 duşa ihtiyacın var?… On yıldır beni seçti. On yıl boyunca bana zorbalık etti.”

Amber o zamandan beri bir oğlunu karşılamaya gitti. Def Jam plak şirketi yöneticisi AE Edwardskiminle bağlantılı Cher son zamanlarda. Amber, sürekli onun üzerine fışkırdığı için çocuğunu açıkça seviyor. instagram.

kim Kardashian

Amber Rose'dan Söylentilere Göre Yeni Karısına - Hollywood Life
Kim ve Kanye 2016 MTV VMA’larında (Broadimage/Shutterstock)

Kasım 2022 itibariyle, Kim ve Kanye’nin resmi olarak işi bitti. Kim ve Ye, 2012’de aşklarıyla halka açıldı, memnuniyetle karşılandı Kuzey Batı 2013’te ve 2014’te evlendi. Çift, birlikte geçirdikleri süre boyunca Ye’nin başarısız başkanlık yarışı, çoklu tweet fırtınaları ve “iki kutuplu” bölümler dahil olmak üzere çok sayıda fırtınayı atlattı. Antisemitik rantlarıyla tüm köprüleri yakıyormuş gibi göründüğü sonuncusu, Kim için bardağı taşıran son damla olmuş olabilir. Onun üzerinde görüldüğü gibi instagram, en iyi hayatını yaşıyor ve hatta yeniden çıkmaya başladı. Görünüşe göre Kanye vardı.

İrina Shayk

Amber Rose'dan Söylentilere Göre Yeni Karısına - Hollywood Life
Irina Shayk ve Kanye West, Haziran 2021’de birlikte Fransa’ya gittikten sonra New York’a inerler (BACKGRID)

Kim boşanma evraklarında tetiği çektikten sonra çıkmaya başlayan ilk kişi Ye’ydi. o ve İrina Shayk Haziran 2021’de Kanye’nin Paris’teki 44. doğum günü partisinde kısa bir aşk başladı. Ancak, ikisinin Ağustos 2021’de ayrılmasıyla gerçek bir yaz kaçamağıydı.

İkisi birbirini on yıldan beri tanıyordu. 2010 yılında “Power” videosunda yer aldı ve 2012 Yeezy Paris Moda Haftası şovunda modellik yaptı.

Julia Tilki

Amber Rose'dan Söylentilere Göre Yeni Karısına - Hollywood Life
Ye ve Julia Fox, 2022 Paris Erkekler Moda Haftası’nda (JM HAEDRICH/SIPA/Shutterstock)

2022, Ye için bir patlama ile başladı. O ve aktris Julia Fox, Miami’de bir Yılbaşı partisinde tanıştı ve bundan sonra kısa bir aşk yaşadı. Sadece altı hafta süren, Paris Moda Haftası gibi yüksek profilli görünümlerle, “Juliye” çiftinin adının vaftiz edilmesiyle ve bir Röportaj yapmak Julia’nın Ye’ye “gerçekten teslim olduğunu” söylediği dergi parçası. “Benim gibi kontrol manyağı olan ve her zaman kendi başının çaresine bakmaya alışkın biri için, öylece bırakıp ilgilenilmek hayatın bu noktasında yabancı.”

Spoiler uyarısı: uzun sürmedi. Ye, Kim’in yeni erkek arkadaşına saldırmaya başladığı sıralarda, pete davidsonsosyal medyada (uzun süredir birlikte çalıştığı arkadaşına sırtını dönerken, Çocuk Cudi), Julia kontrolü geri almaya karar verdi. Julia için bir temsilci söyledi HollywoodYaşamı 14 Şubat 2022’de ikisinin işleri bitirdiğini. Julia’nın temsilcisi yaptığı açıklamada, “Julia ve Kanye iyi arkadaşlar ve işbirlikçi olmaya devam ediyor” dedi.

chaney jones

Kanye West ve Chaney Jones
Kanye West ve Chaney Jones (MediaPunch/Shutterstock)

Ye, Julia ile ayrılmasının hemen ardından, Kim’e benzeyen, modelle çıkmaya başladığında söylentileri aşırı hızlandırdı chaney jones. Rapçinin eski karısına olan çarpıcı benzerliği, dört aylık aşklarını kesinlikle hayranlar için tanıdık olsa da çarpıcı bir deneyim haline getirdi. İkili, Ye’nin Şubat ayında Julia’dan ayrılmasının ardından dışarı çıkmaya başladı. Ve birkaç aya, Japonya’ya bir gezi, 275 bin dolar değerinde nadir bir metalik Burkin çanta ve belki de en önemlisi, Mayıs 2022’de Chaney için abartısız bir “Ye” dövmesi de dahil olmak üzere çok şey sığdırmış olsalar da.

Ancak Julia gibi, Chaney kaçamağı da kısa bir süre sürecek ve çiftin 7 Haziran’a kadar zaten çıkışlarda olduğu bildirildi.

Bianca Sansür

Bianca’nın “Ünlü” şarkıcının hayatındaki yeni hanımı olduğu bildiriliyor. Yeezy şirketinde birkaç yıl mimari tasarımcı olarak çalıştı. Belirtildiği gibi, çiftin Ocak 2023’te gizli bir düğün töreninde yemin edeceği söylendi. Bianca’nın Ye ile evlendiği haberinin ardından Instagram’ını kaldırdığı bildirildi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/kanye-west-girlfriend-4648754/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir