Amber Rose ve Alexander Edwards, Cher Ayrılığından Sonra Yeniden Bir Araya Geldi – Hollywood Life


Amber Rose ve Alexander Edwards, Cher Ayrılığından Sonra Yeniden Bir Araya Geldi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: MediaPunch/Shutterstock

kehribar gül eski sevgilisiyle buluştuğunda yüzünde kocaman bir gülümseme vardı, Alexander “AE” Edwards 20 Mayıs’ta. İkisi bir arabanın dışında sohbet ederken fotoğraflandı. resimlerde, burada görebileceğiniz, Alexander görünüşe göre Amber’a telefonunda bir şey gösterdi. 2021’de ayrılmadan önce üç yıllık eski sevgililer ve üç yaşında bir oğulları var. Yırtmaçbirlikte.

Bu toplantı, İskender’in yakın zamanda ayrılmasının ardından geliyor. Cher, 77, beş aydır çıktığı kişi. Mayıs başında gelen bir haberle Nisan ayında ilişkilerini sonlandırdılar. Aralarında 40 yaş fark olan Cher ve AE ilk kez Kasım 2022’de el ele fotoğraflandıklarında birbirine bağlandı. Cher, Twitter’daki hayranlarının ona “bir kraliçe gibi” davrandığını bilmesini sağlayarak romantizmi doğrulamaya devam etti.

kehribar gül alexander edwards
Amber ve AE, 2018’deki bir etkinlikte. (MediaPunch/Shutterstock)

Amber ve AE, Slash’in 2. doğum gününden önce Ağustos 2021’de ayrıldı. Bölünme anında, ona aldı instagram Onu 12 kadınla aldatmakla suçlayacak hikaye. “Aldatılmaktan ve perde arkasında utanmaktan yoruldum” diye yazdı. “Siz 12 serserinin hepsi (benim bildiğim, muhtemelen daha fazlası var) ona sahip olabilir. Onun bir bebekle ilişkisi olduğunu hepiniz çok iyi biliyordunuz ve yine de onu becermeye karar verdiniz. Tüm metinleri ve DM’leri gördüm. Hepiniz farkındaydınız ama bana herhangi bir sadakat borcunuz yok, bu yüzden her neyse. Artık ailem için savaşan tek kişi ben olamam.”

sevgili alexadner edward
Cher ve AE, Mart 2023’teki Versace defilesinde. (MediaPunch/Shutterstock)

AE iddiaları doğrulamaya devam etti. Yakalandım, diye itiraf etti. “Daha önce yakalandım, biliyor musun? Ve belli ki yeterince içti. Yine de onu seviyorum. Bu benim en iyi arkadaşım, oğlumun annesi gibi. Ben de üvey oğlumu seviyorum ama kadınları seviyorum.” Ayrıca yerleşmenin doğasında olmadığını söyledi. “Ona iyi, sağlam bir altı ay verebilir ve dayanabildiğim sürece kendimi gerçekten mahrum bırakabilirim, ancak böyle yaşamak istemiyorum,” diye bitirdi sözlerini. Amber’in de bir oğlu var, sebastianeski ile, Wiz Khalifa.

Amber, 2021’deki dağılmasından bu yana kendisine ve çocuklarına odaklanıyor. Ocak 2023’te yapılan bir röportajda Bir F ile Sofya podcast, şu anda flört etmenin aklında olmadığını itiraf etti. “Hayatımın geri kalanında bekar kalmak istiyorum” dedi. “Evimi ya da hayatımı kimseyle paylaşmak istemiyorum. Çocuklarımın etrafında kimseyi istemiyorum. Seks yapmak istemiyorum. Kendi başıma olmakla iyiyim. Yatağımı kimseyle paylaşmadığım için çok mutluyum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/amber-rose-alexander-edwards-reunite-cher-split-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir